Zupełnie nowe kampanie marketingowe z wykorzystaniem rozwojowych narzędzi sprzedażowych

Posted on 22/01/2020 7:37am

„Poczekaj, sprawdzę w internecie”- słyszymy lub sami mówimy to bardzo często. Naszych telefonów używamy setki razy w ciągu dnia i to nie tylko do telefonowania czy wysyłania SMS-ów, pstrykania fotek czy słuchania mp3. Teraz używamy ich do łączenia się z całym światem. To już fakt, że unoszące się w górę statystyki wykorzystania bezprzewodowego internetu przez użytkowników i dynamiczny rozwój rynku urządzeń mobilnych wywiera wpływ na wszystkie dziedziny życia. Niektóre firmy wyczuły dobry moment i postanowiły na tym zarobić.
marketing
Source: pixabay.com


Bezpłatnego połączenia z Wi-Fi w miejscach użytku publicznego, sklepach albo hotelach wymaga coraz większa liczba posiadaczy telefonów. Jak dotąd właściciele tych lokali udostępniający swoim gościom połączenie internetowe nie czerpali z tego żadnych profitów. Sytuację zmienia innowacyjna usługa na rynku, czyli social WFi. Social WiFi zamieniło bezpłatne Wi-Fi w narzędzie marketingowe (sprawdź na przykład Spotlike), a WiFi marketing szybko stał się jednym z najważniejszych i najaktywniej rozrastających się kanałów komunikacji marketingowej - przejrzyj kompletną ofertę na tej stronie. Co stoi za tym sukcesem? Po prostu przedarł się przez szum informacyjny i przytłaczającą ilość reklam, jakie zapewniają nam strony i był szybszy niż standardowe kanały komunikacji.

Kiedy masz chęć dowiedzieć się czegoś ciekawego, to polecana strona www może pomóc Ci w tym. Na takiej witrynie odnajdziesz tylko właściwe dane.

WiFi marketing gwarantuje niesamowicie przyjemną komunikację z przyszłymi klientami, bo w sprytny sposób zagrzewa do działania konsumentów, oddając im w zamian za ich uwagę, wartość dodaną w postaci dostępu do bezpłatnego internetu. WiFi marketing daje wyświetlanie reklam dopasowanych do sytuacji w określonym miejscu, przy użyciu technologii bezprzewodowej i specjalistycznych aplikacji.

Jeżeli masz chęć poznać w dokładniejszy sposób informacje na omawiany wątek, to zobacz w tym miejscu praktyczne wskazówki (https://timebutik.pl/zegarki-meskie-paul-hewitt-c-2_66.html), posiadające dodatkowe newsy.

W zależności od rodzaju firmy, w której system będzie wykorzystywany, social WiFi może nadać się do przeprowadzania wysoce stargetowanych kampanii marketingowych w miejscach, gdzie przebywa interesująca grupa docelowa. Umożliwia on nie tylko przeprowadzanie innowacyjnych kampanii, lecz przyczynia się do pozytywnej relacji z klientem oraz zwiększa świadomość funkcjonowania marki.
W obecnym, dynamicznym świecie, kiedy modnie jest być stale aktywnym, potrzeba posiadania bezprzewodowej sieci Wi-Fi na wyciągnięcie ręki wzrosła znacznie w związku z rozwojem i coraz łatwiejszym oraz tańszym dostępem do urządzeń przenośnych, które zawsze nosimy przy sobie i mieszczą się w każdej kieszeni.

Tags: MP3