Współczesne rodzaje interakcyjnej promocji lojalnościowej.

Posted on 13/01/2021 1:48pm

Podarunki dla odbiorców posiedzeń są nadzwyczajnie częstym zjawiskiem które występuję coraz częściej i wchodzi w standardy obsłużenia klienta. Bardzo często takimi podarunkami są smycze, długopisy i masowe przenośniki pamięci, te często zawierają materiały o jakich mówiono na konferencji.
Pojawia się również nowa moda. Jest nim wydawanie płyt na wyjątkowo zaprojektowanych pedrivach. Nazwane zostały one totemami i odbiorca może dokonać wyboru który projekt najbardziej mu odpowiada. Masowe przenośniki pamięci zaprojektowane są jako totemy z muzyką i w ogóle nie są podobne do tych zwykłych. Na pierwszy rzut oka trudno domyślić się do czego są stworzone.


Coraz częściej pendrivy służą też jako pomoc w reklamie.

Wejdź na ten link oraz poznaj więcej szczegółów na stronie (https://impeco.pl/) - tamte materiały pogłębią Twą wiedzę na podnoszony w powyższym tekście temat.

Pendrive reklamowy rozdawany przechodnią może być miłym podarunkiem i sposobem na reklamę naszego przedsiębiorstwa. Często też producent pendrive reklamowe gadżety reklamowe ma zamówienia od prywatnych szkół. Te rozdawane są uczniom a oni przez użycie takich aparatów mimowolnie propagują pewną firmę. Są to prezenty które mogą przydać się również na co dzień. Nie leżą nieużywane na szafkach i nie zbierają kurzu. Ich wielkość zazwyczaj nie jest wielka często między 1 GB a 4. Ich projekt jest też ciekawy. Na rynku można odszukać wiele pedriwów zaprojektowanych na postacie z bajek czy gier.


wideo broszura
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com


Jest też pewny ciekawy koncept na promocję. Jest to Wideo Broszura czyli połączenie wideo, dzwięku, obrazu i animacji. To forma która poprzez swą prezentację i interaktywność wciąga wyjątkowo odbiorce.
Ten sposób na reklamy scala w sobie wiele cech komunikacji oraz w pozytywny sposób wpływa na budowanie wizerunku twojej marki. Badania ukazują że to rozwiązanie dobrze wpływa na zwiększenie sprzedaży.

Tags: materiał, sprzedaż, firm