Właściwy case na telefon pozwoli ochronić urządzenie przed zniszczeniem oraz nada mu unikalny wygląd

Posted on 16/11/2020 12:19am

Aktualnie na całym świecie jest już prawie tyle samo telefonów, co żyje ludzi. W kolejnych latach będzie ich jeszcze więcej. Nic dziwnego, iż dużą popularnością cieszą się pokrowce, w których można wygodnie przechowywać smartfony. Jednakże wybór jest tak spory, iż trudno znaleźć najlepsze etui dla siebie.


Dobrze dobrane etui do telefonu spowoduje, że będzie on wyglądał unikalnie. Na rynku znajdziemy etui wyprodukowane z różnych materiałów: silikonu, skóry czy z filcu. Naturalnie dostępne są one w wielu barwach i wzorach, które je zdobią; dla przykładu mogą być w barwne kwadraty albo kwiaty. Jakie zatem etui do telefonu jest najodpowiedniejsze?
smartfon
Author: Sebastian Michalke
Source: http://www.flickr.com

Nie ma tu dobrej odpowiedzi. Na początku należy się zastanowić czy case na telefon ma nam służyć codziennie czy wyłącznie podczas wyjątkowych okoliczności. Wiadomo, iż musi nam się podobać, lecz niestety to, co może trafić w nasze gusta, może nie przystawać do miejsca, w którym jesteśmy. Na przykład, jeżeli pracujemy w banku, raczej nie zakupimy różowego etui z misiami. Podobnie jest w wypadku stylu życia – ludzie, którzy uprawiają sport, nabędą solidny case na telefon ochraniający ich gadżet przed roztrzaskaniem oraz zarysowaniem.

Najprościej będzie, naturalnie, zakupić oryginalne etui do telefonu. Jednakże nie zawsze producent danego smartfona posiada w ofercie wielki wybór case’ów i nie odnajdziemy dla siebie nic, co by nas zaciekawiło. Wówczas najlepiej zacząć poszukiwania w Internecie. Całe szczęście, że na rynku jest tak dużo zamienników, że najprawdopodobniej do każdego telefonu da się znaleźć case (sprawdź więcej). Należy jednakże pamiętać, żeby precyzyjnie pomierzyć smartfona. W innym wypadku może być tak, że nabyte etui nie będzie pasować.


Jeśli komuś wyjątkowo podoba się własny smartfon i nie pragnie go czymkolwiek zasłaniać, to ma możliwość nabycia normalnej folii ochronnej, którą przykleja się na wyświetlacz. Sporo użytkowników twierdzi, że jest ona wystarczającą ochroną i spokojnie może zastąpić jakikolwiek case na telefon. Ostatnim rozwiązaniem jest nabycie samodzielnie zaprojektowanego etui do telefonu – w Internecie odnajdziemy wiele portali, które pozwalają na stworzenie etui ze zdjęciami lub DJI Mavic Mini 2 Fly More Combo - gohero.pl rysunkami nadesłanymi przez klienta.

Tags: zdjęcia, styl życia, zamienniki