Rozmaite metody na ożywienie wesela

Posted on 02/09/2019 7:47am

Jest taki trend, że DJ lub zespół zabawiający gości a także menu i trunki zaproponowane przez salę bankietową to zdecydowanie za mało. Narzeczeni prześcigają się w dobieraniu dodatkowych atrakcji na weselach, aby goście dobrze się bawili i żeby zabawa była najzwyczajniej w świecie udana. Część z tych dodatków angażuje zebranych gości, część to po prostu show z udziałem osób trzecich, które kończy się razem z ostatnim zaplanowanym numerem. Robimy mały przegląd bieżących propozycji.
fotobudka
Source: http://www.sxc.hu
Bardzo modną atrakcją na imprezach weselnych są pokazy barmańskie. Najczęściej pokaz robi jeden lub dwaj panowie, podrzucając nad głowami płonące butelki, wlewając tęczowe shoty do kieliszków albo robiąc dymiące drinki z suchym lodem. Barmani mają zwykle dwa-trzy wejścia, po których przez pewien czas są serwują drinki gościom. Kolejna nowość - występ iluzjonisty. Może się wydawać, że to atrakcja głównie dla dzieci, ale są takie iluzje, które angażują wszystkich gości albo opowiadają pewną historię i są raczej przygotowane pod osoby dorosłe.
Ten rodzaj rozrywki oferuje popis showmana zachęcający do zabawy wszystkich gości. Część par decyduje się na robiącą furorę atrakcję, jaką jest fotobudka Śląsk ma naprawdę ogromną ofertę tego typu, ale tak naprawdę całą Polskę ogarnął już szał i można ją zamówić w każdym jej zakątku. Fotobudka cieszy się popularnością, bo jest śmieszna i spodoba się niezależnie od wieku gości. Nie ma obowiązku korzystania z niej i dobierania
fotobudka
Author: 台南婚紗 珍愛時尚婚紗
Source: http://www.flickr.com
akcesoriów, nie ma także inwazyjnego „wyciągania na środek”, więc jest to atrakcja zupełnie niezobowiązująca i zwykle podoba się gościom. Namiar na kogoś znajdziemy wpisując w wyszukiwarce na przykład „fotobudka Śląsk” lub pod adresem

Ten typ atrakcji akurat angażuje biesiadników, lecz na przykład – pokaz pary tanecznej już nie.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się większą ilość materiałów na ten wątek, to użyj informacji, na której odnajdziesz zbliżone dane - po prostu kliknij ten link!

Oni – tak jak barmani – wchodzą na 2-3 przygotowane tańce, a później żegnają się z gośćmi czyli publiką i to wszystko. Dość „gorącą” rozrywką jest show (przejdź do strony fireshow) osoby tańczącej z ogniem. Takie pokazy odbywają się jedynie na otwartym powietrzu, dlatego trzeba zaplanować wcześniej, czy będzie na to miejsce i czy uda się wszystkich gości zachęcić do wstania od stołu gdy się ściemni. Efekt na pewno będzie piorunujący. Dla narzeczonych o spokojniejszym temperamencie można zamówić pokaz dużych baniek mydlanych – równie widowiskowa, lecz nie tak niebezpieczna atrakcja.

Jak widać pomysłów jest sporo i można wybrać coś zgodnego ze swoimi preferencjami. Warto pomyśleć o naszych gościach, żeby czuli się komfortowo i aby też zapamiętali imprezę na lata.

Tags: komfort, atrakcje, fotobudka