Reklama outdoorowa lub online – jaką formę promocji wybrać?

Posted on 20/05/2020 8:09am

Znalezienie skutecznego sposobu promocji swojej firmy nie jest dzisiaj prostym zadaniem. W dodatku, satysfakcjonujące wyniki jednej reklamy nie muszą się powtórzyć w sytuacji prowadzenia kampanii po raz kolejny. Między innymi z tego względu warto postawić na dywersyfikację i działanie równocześnie na kilku odmiennych płaszczyznach.
W dniu dzisiejszym coraz więcej działań reklamowych przenoszonych jest do świata online, aczkolwiek nie oznacza to, iż reklama outdoorowa i pozostałe klasyczne sposoby reklamy odchodzą w zapomnienie. Wszystko zależy od tego, co mamy zamiar promować jak i kim jest grupa odbiorców reklamy. Odmienne bowiem metody zastosujemy w sytuacji chęci dotarcia do młodzieży, a inne do majętnych przedsiębiorców - poznaj ofertę Medas -Media.

Czy masz pytania odnośnie do omawianej tematyki? Jeśli tak, to wejdź tutaj i poznaj informacje na prezentowane zagadnienie - niewątpliwie okażą się one bardzo ciekawe.

O sporej popularności promocji w internecie przesądza fakt, że daje ona możliwość dotarcia do określonej grupy klientów przy stosunkowo niedużych nakładach środków.
telebim
Author: GabboT
Source: http://www.flickr.com


Zarówno korzystając z mailingów jak i serwisów społecznościowych możemy rzeczywiście precyzyjnie określić wiek, wykształcenie, a nawet poziom zamożności docelowej grupy klientów. Tego typu targetowanie grupy docelowej jest co prawda ekstra odpłatne, ale pozwala na uzyskanie rzeczywiście satysfakcjonujących rezultatów.

Kliknij szczegółowy tekst (https://www.manewr.eu/nauka-jazdy-warka/)! Tam zobaczysz interesujące fakty na to zagadnienie, opisane w naszymtekście.

Jeżeli nasza grupa odbiorców jest niezwykle szeroka, nakładanie dodatkowych kryteriów nie jest potrzebne - pamiętaj, że reklama to dźwignia handlu . Skuteczna w takiej sytuacji może być także reklama outdoorowa zlokalizowana przy ruchliwych ulicach czy galeriach handlowych. Jak dużo kosztuje tego typu reklama?
Trudno odpowiedzieć na to zapytanie w sposób jednoznaczny, bowiem inną cenę mają billboardy łódź, a odmienną nośniki reklam w niewielkich miastach. Najwłaściwszym sposobem na zaznajomienie się z obowiązującymi stawkami będzie bezpośredni kontakt z podmiotami reklamowymi bądź firmami, które trudnią się obsługą tego typu formatów. Konkurencja na tym rynku jest rzeczywiście niemała, toteż nie powinniśmy mieć zbyt poważnych trudności w odnalezieniu rzeczywiście dobrej propozycji.

Tags: Promocja, reklamy, klienci