Nowomodne, profesjonalne kopetry do filmowania

Posted on 19/01/2020 7:39am

Drony są aktualnie używane na niesłychanie dużą skalę. Zezwalają na filmowanie lub robienie zdjęć z dosyć innego ujęcia, co daje naprawdę niesamowite wyniki.

Dron DJI Inspire 1
Author: DFShutterbug
Source: http://www.flickr.com
Odpowiedniej jakości drony, takie jak na przykład dron DJI Inspire 1 PRO, posiadają znakomitej jakości parametry i wyborną ostrość obrazu, wobec tego zdjęcia oraz filmy notowane dzięki dronom, posiadają najwyższą jakość. Drony wykorzystuje się między innymi przy różnego typu wydarzeniach kulturalnych - koncertach, występach kabaretowych, przeglądach itd. Do tego można je spożytkować też do sesji zdjęciowych i filmów ślubnych, reklamy albo marketingu.

Do jednych z lepszych typów dronów, jakie aktualnie znajdują się na rynku, przylega dron inspire 1, który oddany jest do biegłego użytku. Świadczy o tym chociażby cena, jaka sięga nawet do 14 tysięcy złotych. Dron charakteryzuje się nowoczesnym, gustownym wyglądem, a także doskonałymi parametrami, zezwala na profesjonalne filmowanie, gdyż jest wyposażony w kamerę, która notuje obraz w standardzie 4K. Urządzenie gwarantuje płynne, widoczne ujęcia, dodatkową opcja jest możność podglądu na żywo. Dzięki temu możemy regularnie obserwować, które obrazy są rejestrowane przez dron, co rzecz jasna daje nam nad nim znacznie większą kontrolę. Dron inspire 1 posiada także inteligentny system zasilania, który zawiadamia użytkownika o pozostającym czasie baterii.

Dron 3DR SOLO
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Równie znaczną renomą cieszy się dron 3D Robotics, który wyposażony jest w wprawny kontroler lotu i 3-osiowy gimbal.

Mamy zamiar namówić Cię do obejrzenia naszego nowego tekstu. Kliknij w łącze tutaj i przeloguj się do kolejnej witryny.

Dronem można bez trudności kierować poprzez aplikację na telefony komórkowe, jaka zezwoli nam kontrolować drona, i nawet zaplanować automatyczny lot. Jako jeden z nielicznych rodzajów, dron 3d robotics ma przycisk PAUSE, który pozwala na zatrzymanie drona w miejscu, w powietrzu. Dron ma także wbudowany system kontrolowania baterii. Jeżeli będzie ona na wyczerpaniu, użytkownik zostanie o tym powiadomiony, dzięki czemu będzie mógł bez ryzyka sprowadzić dron na ziemię.