Kolejny topowy model od Samsunga czyli jakimi nowinkami ten właśnie producent chce zaskoczyć swoich klientów modelem S7.

Posted on 04/01/2019 7:29am

Samsung przyzwyczaił swoich klientów, że telefony z rodziny S stają się hitami rynkowymi. Doskonałe zestawienie parametrów i jakość wykonania, potężne podzespoły i wysoka wydajność sprawiają, że każda z następnych odsłon będzie się cieszyć ogromnym zainteresowaniem. Starsze wersje Samsunga dalej są chętnie kupowane, szczególnie że oferują możliwości nierzadko przekraczające to, co może obecnie dać konkurencja.

Tak samo sprawa wygląda przy najnowszym hicie, to znaczy serii Galaxy S7. Smartfony z tej serii pretendują do najwyższej półki tego typu urządzeń, i patrząc na parametry oraz możliwości rzeczywiście tak będzie. Już na pierwszy rzut oka na aparat widać, że będzie to sprzęt naprawdę dobry jakościowo. S7 jest bardzo podobny do swojego starszego brata, tu Samsung nie robi większych rewolucji, a stawia na pewne, sprawdzone
używany smartfon
Author: Honou
Source: http://www.flickr.com
pomysły. Każdy, kto orientuje się chociaż trochę w smartfonach momentalnie zorientuje się, że jest to dzieło tego właśnie producenta. Do produkcji ekranu zostało wykorzystane bardzo mocne szkło Gorilla Glass 4, nie tylko zapewniające ochronę przed zarysowaniami, ale także bardzo dobrą jakość obrazu. Obudowę wykonano z materiałów dobrej jakości, a niewielkie zaokrąglenie tylnej części powoduje, że sprzęt doskonale będzie leżał w dłoni. Oprócz tego cechuje dużą odpornością na kurz i wodę, zgodnie ze specyfikacją Samsung (zobacz obudowa Samsung Galaxy Tab E 9) Galaxy S7 G930F 32GB Złoty wytrzyma nawet trzydzieści minut na głębokości do półtora metra - najciekawsze oferty.

Wnętrze urządzenia prezentuje się równie dobrze, jak jego wygląd zewnętrzny. A tutaj również nie będzie żadnych kompromisów, o czym może zaświadczyć 8-rdzeniowy procesor i 12-rdzeniowy układ graficzny. Te części wspomagane są przez 4 GB operacyjnej pamięci oraz między 16 a 32 GB na dane, i parametry tego typu pozwalają na rzeczywiście sporo. Smarfton rzecz jasna chodzi bardzo szybko i bez żadnych zacięć, również najbardziej nawet wymagające gry nie będą stanowić dla niego większych problemów. Urządzenie to będzie też posiadać duże możliwości jeśli chodzi o komunikację.


Rzecz jasna jest wyposażone w szybki internet LTE, a poza tym w kartę bezprzewodową oraz Bluetooth 4.

Czy ten artykuł Ci się podoba? Jeżeli tak, to aby uzyskać podobne dane na prezentowany wątek, spójrz na informacje (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-55-Stabilizacja-w-HERO-7-Black/59), one z pewnością również przyciągną Twój wzrok.

LE. Jest także czytnik linii papilarnych oraz dwa aparaty fotograficzne, z przodu i tyłu. Aparat podstawowy posiada rozdzielczość 12 megapikseli, a jakość robionych za jego pomocą fotografii jest naprawdę dobra. Oczywiście taki właśnie Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB Czarny powinien pracować pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego, i dokładnie tak w tym przypadku będzie. Telefonem steruje bowiem Android w wersji 6.0.1 z obowiązkową w przypadku Samsungów nakładką TouchWiz UI - zobacz ofertę.

Tags: system operacyjny, sprzęt, Android, Gorilla Glass 4, Smarfton