Jak wybrać sportowy zegarek

Posted on 04/06/2020 8:25am

Które parametry jak też funkcje dobrze jest sprawdzić przed zakupem urządzenia? Oto kilka istotnych informacji, jakie mogą wesprzeć cię w doborze stosownego modelu. W ciągu ostatnich paru lat produkcja czasomierzów przeżyła rewoltę. Czasy, kiedy zegarek stosowaliśmy jedynie do pomiaru czasu odeszły w niepamięć. Czasomierze nowej generacji zdołają nie jedynie pokazać bieżącą godzinę niemal we wszelkich strefach czasowych, lecz także zaskakują swoimi oryginalnym dodatkami.
Tissot Bridgeport
Author: Tissot
Source: e-arttime.pl
Wysyłanie wiadomości tekstowych, odbieranie telefonów albo pomiar spalonych kalorii podczas treningu? Tak, to wszystko jest wykonalne. Zegarki sportowe to nie tylko piękny dodatek do stroju, ale też pożyteczne funkcje, jakie się przydadzą na co dzień wszystkim wielbicielom czynnego trybu życia. A koszty? Wydatek na podobny zegarek to zaledwie kilkaset złotych, zatem inwestycja istotnie się opłaci.Jak nazwa wskazuje, omawiane zegarki są określone dla entuzjastów sportu, a także osób, jakie cenią sobie funkcjonalność urządzenia.

Jeżeli zaciekawił Cię niniejszy artykuł, to sprawdź informacje (http://maximgroup.pl/laptopy/16-18-9.html), które także są na ten temat. Zawsze lepiej jest wiedzieć więcej.

Czasomierz sportowy znajduje się również w spisie must have’ów gadżeciarzy, którzy praktycznie nie rozstają się z nowymi technologiami. Mimo iż na rynku jest sporo modeli zaopatrzonych w najróżniejsze mechanizmy, czasomierze sportowe są często napędzane elektrycznie. Poza tym posiadają ekranik ledowy wyposażony w sporą ilość guzików, które uruchamiają dodatkowe funkcje. Poleca zegarmistrz Dariusz Gracki.

Zależnie od uprawianego sportu możemy dostosować model do naszych wymogów. Są czasomierze dla pływaków i nurków. Czasomierze takie posiadają zwiększoną wytrzymałość na warunki pogodowe. Nie bez znaczenia jest także wodoszczelność, jaka pozwala na nurkowanie nawet do 100 metrów (sprawdź serwis zegarków). Takie czasomierze posiadają często mocny gumowy pasek, a także dodatkowe opcje, które najbardziej się przydadzą pływakom (m.in. ciepłomierz, szybkościomierz, pulsometr). Kolejny typ to zegarek do biegania.


W świątecznym stylu
Author: Lorus
Source: Lorus
Modele takowe mogą być kapitalnym prezentem dla tych wszystkich miłośników miejskiego biegania. Poza podstawowymi zastosowaniami czasomierze te posiadają wbudowany pulsometr. W momencie kiedy zegarek ulegnie awarii serwis zegarków mamy przez 2 lata gratisowy. Zegarmistrz dokona naprawy w przeciągu dwu tygodni. Naprawa zegarków wykonywana jest w certyfikowanych punktach usługowych.

Tags: zegarki, zegarek, model, czasomierze, parametry