Innowacyjny produkt finansowy - wyborna lokata bezkarna BGŻOptima

Posted on 25/01/2020 7:48am

Lokaty uznawane są za bardzo atrakcyjne artykuły finansowe, jakie służą nie jedynie oszczędzaniu, ale przede wszystkim też pomnażaniu swoich pieniędzy. Nie warto trzymać swoich oszczędności na typowym koncie w banku, pożądane byłoby je pomnażać, w szczególności, że im większą sumę wpłacimy na lokatę, tym większe uzyskamy profity.

napis lokata
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Masa ludzi zastanawia się jednakże nad tym, którą lokatę wyłonić. Na rynku finansowym jest ich w dzisiejszych czasach tak dużo, że asortyment faktycznie może okazać się niełatwy. BGŻOptima przyrządził ogromnie ciekawą ofertę dla nowiuteńkich Klientów, z jaką należałoby się poznać. Jeżeli intryguje Cię korzystna i pewna lokata, to na pewno bgż optima lokata bezkarna okaże się dla Ciebie świetna.

Na lokacie tej zdołamy liczyć na pewne i stałe oprocentowanie, jakie wynosi 3,2 procent w skali roku. Lokatę wolno założyć ledwo na 3 miesiące - jest to śladowy okres trwania lokaty, jednakże możemy założyć ją także na dłuższy czas. Minimalna kwota wpłaty na lokatę bezkarną w BGŻOptima to 1000złotych, zaś optymalna - 100 000 złotych. Rzeczą, która wyróżnia lokatę bezkarną BGŻOptima z wielu innych pokrewnych lokat jest to, że lokatę tą można w każdej chwili zerwać bez utraty aktualnych odsetek.

Przy zerwaniu większości lokat proponowanych przez inne banki, Konsumenci muszą liczyć się z utraceniem odsetek. Na lokacie bezkarnej BGŻOptima mamy gwarancję wypłaty zarobionych odsetek do terminu zerwania lokaty. Niewątpliwie jest to najlepsza propozycja przystępna na rynku.

Lokatę można otworzyć w każdej chwili, jej założenie jest banalnie łatwe. Można to zrobić przez Net, wystarczy wejść na stronę internetową banku BGŻOptima.

Nasz ciekawy wpis ?podoba Ci się To fantastycznie, gdyż na kolejnej stronie opracowaliśmy dla Ciebie dużo takiego typu wiadomości.

Odnajdziemy tam wszelkie istotne wieści dotyczące samej lokaty, i także informacje dotyczące jej założenia. Nie warto nawet się zastanawiać - tak atrakcyjnej lokaty na pewno nie znajdziemy w żadnej innej ofercie placówek bankowych.

Tags: pieniądze, bezpieczeństwo, bank, Oprocentowanie