Innowacyjny produkt finansowy - wyborna lokata bezkarna BGŻOptima

Posted on 08/10/2019 12:57pm

Lokaty uznawane są za bardzo atrakcyjne artykuły finansowe, jakie służą nie jedynie oszczędzaniu, ale przede wszystkim też pomnażaniu swoich pieniędzy. Nie warto trzymać swoich oszczędności na typowym koncie w banku, pożądane byłoby je pomnażać, w szczególności, że im większą sumę wpłacimy na lokatę, tym większe uzyskamy profity.

napis lokata
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Masa ludzi zastanawia się jednakże nad tym, którą lokatę wyłonić. Na rynku finansowym jest ich w dzisiejszych czasach tak dużo, że asortyment faktycznie może okazać się niełatwy. BGŻOptima przyrządził ogromnie ciekawą ofertę dla nowiuteńkich Klientów, z jaką należałoby się poznać. Jeżeli intryguje Cię korzystna i pewna lokata, to na pewno bgż optima lokata bezkarna okaże się dla Ciebie świetna.Na lokacie tej zdołamy liczyć na pewne i stałe oprocentowanie, jakie wynosi 3,2 procent w skali roku. Lokatę wolno założyć ledwo na 3 miesiące - jest to śladowy okres trwania lokaty, jednakże możemy założyć ją także na dłuższy czas. Minimalna kwota wpłaty na lokatę bezkarną w BGŻOptima to 1000złotych, zaś optymalna - 100 000 złotych. Rzeczą, która wyróżnia lokatę bezkarną BGŻOptima z wielu innych pokrewnych lokat jest to, że lokatę tą można w każdej chwili zerwać bez utraty aktualnych odsetek.
Przy zerwaniu większości lokat proponowanych przez inne banki, Konsumenci muszą liczyć się z utraceniem odsetek. Na lokacie bezkarnej BGŻOptima mamy gwarancję wypłaty zarobionych odsetek do terminu zerwania lokaty. Niewątpliwie jest to najlepsza propozycja przystępna na rynku.

Lokatę można otworzyć w każdej chwili, jej założenie jest banalnie łatwe. Można to zrobić przez Net, wystarczy wejść na stronę internetową banku BGŻOptima. Odnajdziemy tam wszelkie istotne wieści dotyczące samej lokaty, i także informacje dotyczące jej założenia. Nie warto nawet się zastanawiać - tak atrakcyjnej lokaty na pewno nie znajdziemy w żadnej innej ofercie placówek bankowych.

Tags: pieniądze, bezpieczeństwo, bank, Oprocentowanie