Innowacyjne smartphony. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Posted on 06/08/2018 7:16am

Rynek technologii mobilnych a przede wszystkim komórek, czyli tzw. smartphonów urósł w ostatnich latach do niezwykle dużych rozmiarów. Liczba dostępnych propozycji, rodzajów smartphonów jest naprawdę duża. Jest to na rękę z całą pewnością wszystkich użytkowników, jacy mogą wybrać odpowiedni telefon dla siebie.

Mimo ogromnej urozmaicenia dostępnych marek, na rynku wyróżnia się zdecydowanie kilka koncernów a jednym z tych właśnie firm jest Samsung.
samsung
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Koreański potentat plasuje się w czołówce wytwórców. Każdego roku wypuszcza topowe modele, które sprzedają się w prawie każdym miejscu na świecie. Portfolio Samsunga to zwłaszcza rodzina Galaxy, zaczynając od starszych lecz w dalszym ciągu solidnych i pożądanych telefonów, czyli min.: Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, większy Samsung Galaxy Note 4 bądź też jeden z ostatnich, tańszych telefonów - Samsung J5. Koniecznie zobacz: najszybszy Samsung (zobacz Samsung Galaxy Core Prime etui) Galaxy S3. Niemal wszystkie wskazane telefony pracują na różnych wersjach systemu Android, z przygotowaną przez koreańską markę nakładką TouchWiz. Najstarszy z wspomnianych telefonów czyli Samsung (sprawdź obudowa Samsung Galaxy S9 Plus) Galaxy S2 został zaprezentowany w 2011 roku z systemem Android w wersji 2.3 czyli “Gingerbread” lecz był później aktualizowany do wersji “Jelly Bean”. Z kolei Samsung Galaxy S3 jak iSamsung Galaxy Note 4 zostały wypuszczone na rynek mając na pokładzie system “KitKat” z możliwością aktualizacji. Jeśli wspominamy o systemie “Lollipop” to jest w niego wyposażony Samsung J5. Wypada nadmienić, że koreańska firma dba o to ażeby urządzenia z wcześniejszymi wersjami platformy Google były odpowiednio aktualizowane (w miarę technicznych możliwości) do najnowszych odsłon systemu Android.Samsung J5 a więc najnowszy gadżet spośród
galaxy
Author: Meraj Chhaya
Source: http://www.flickr.com
wszystkich wymienionych smartphonów to świetne rozwiązanie dla tych, którzy zastanawiają się nad zakupem solidnego telefonu w rozsądnej cenie. Sprawdź: nowoczesny Samsung Galaxy Note 4. Posiadający tylną kamerę o rozdzielczości 13MPX wraz z fleszem LED. Kolejnym aspektem jest 5 calowy ekran HD Super Amoled na którym przeglądanie fotografii bądź też treści znalezionych w Internecie będzie bardzo przyjemne. Samsung Galaxy S2 oraz Samsung Galaxy S3 są wyposażone odpowiednio w 8MPX aparat. Jeśli ktoś ceni sobie odpowiednią wielkość ekranu, to odpowiednim wyborem na pewno staje się Samsung Galaxy Note 4. Smartphony od koreańskiej korporacji to urządzenia, jakie będą nam służyć przez długi czas.

Tags: aparat, telefon, Android