Fajny gadżet dla każdego pasjonaty zdjęć

Posted on 13/07/2021 10:26am

Gdy uwielbiamy robić fotki albo filmować, to na sto procent wiemy sporo o tym, jakiego rodzaju nowinki są w tej branży. Wiadomo nie wszystkie będą nam odpowiadać, ale na sto procent z mnóstwa będziemy korzystać.


Sporo osób, które parają się wspominianą fotografią i filmowaniem dobrze wiedzą jak fantastycznym gadżetem są drony. Kupno dronu nie jest jakimś wyzwaniem, bo można go wyszukać w sklepach za kilkaset złotych. Istotniejsze jest jednak to, co potem z nim zrobimy. A chodzi o to, że wiele osób, które zakupiły drona kilka razy go użyją i później leży on zakurzony na szafie. A by wykonać ciekawy film dronem musimy się trochę postarać. Należy zrobić sporo próbnych ujęć, które mogą pomóc nam zrozumieć jak używać tego sprzętu. A jeżeli zrobimy całkiem fajnie kilkanaście filmików i dużo zdjęć, będzie można wziąć dron na jedną z imprez rodzinnych i dodatkowo nakręcić z niej fajny filmik.

Chcesz zaznajomić się z kolejnymi intrygującymi wpisami na zbliżony temat? Żaden problem. Wejdź na hiperłącze do źródła (https://www.zegarki.pl/pl/zegarki-smartwatch-casio) i czytaj do woli.

A później, jeśli należy do zawodowców można wziąć dron na jakąś imprezę, za którą nam płacą. Bo dron okazuje się naprawdę fantastyczną opcją, tylko trzeba zapoznać się z jego obsługą. I choć nie jest ona naprawdę bardzo skomplikowana, to, jeżeli chcemy by fotografie okazały się naprawdę świetnej jakości, podobnie jak filmiki, to powinniśmy trochę poćwiczyć. Dlatego warto na początek postawić na drona, który nie będzie kosztował kilku tysięcy złotych, a postawić na jakiś tańszy model i przekonać się czy to na sto procent okaże się sprzęt, na którym chcielibyśmy pracować, czy może ten tani model będzie dla nas wystarczający.


Quadrocopter przed startem
Author: Christopher Michel
Source: http://www.flickr.com
Dron
Gdy chcielibyśmy posiadać cudowny film przykładowo ze ślubu, to chcielibyśmy żeby kamerzysta, na którego postawimy miał również dron. W dzisiejszych czasach drony foto-video są najczęściej wybierane przez przyszłe pary młode. Warto, więc dopytać kamerzysty lub fotografa czy w swojej ofercie ma filmowanie z drona, albo przynajmniej fotografie z lotu ptaka. Nie każdy taką opcję oferuje.

Wejdź na stronę twórcy. Zachęcamy Cię usilnie! A to z tego powodu, że oczekuje tam na Ciebie masa ekstra i ciekawych szczegółów.

A Ci, którzy posiadają w ofercie dodatkowo filmowanie z lotu ptaka za pomocą drona są oczywiście drożsi, ale czego się nie zrobi, żeby mieć rzeczywiście piękną pamiątkę.

Tags: gadżet, model, lot