Drony w akcji.

Posted on 11/04/2019 7:57am

Drony jeszcze kilka lat wstecz były technologią zarezerwowaną jedynie dla armii. I choć do dzisiaj najwięcej bezzałogowych statków trafia właśnie do armii, ich wziętość oraz liczba użyć pośród cywilów rośnie ogromnie szybko.
Szybciej, niż się spodziewano.


DJI Inspire 1 Pro Raw
Author: Casio


wycieraczki samochodowe
Author: Sigfrid Lundberg
Source: http://www.flickr.com


Według szacunków cywilny rynek dronów wart jest paręset milionów dolarów (Dron DJI Inspire 1 Pro Raw). Ta wartość będzie błyskawicznie rosła, aczkolwiek spece są podzieleni w ocenie tempa wzrostu - można odnaleźć zapowiedzi, które zakładają, iż w przeciągu dziesięciolecia rynek statków bezzałogowych urośnie nawet do poziomu kilkudziesięciu miliardów dolarów. Powstaje zapytanie: skąd taka popularność tychże sprzętów? Do czego faktycznie mogą się nam przydać latające drony? Drony potrzebne są chociażby tam, gdzie teraz używamy helikopterów, przy czym są od nich o wiele tańsze – tak w kupnie, jak i w użyciu. Do tego ceny owych urządzeń, razem z ich prężnie rosnącą wziętością, będą spadać, co na dodatek podwyższy ich biznesową atrakcyjność. Dronem z pewnością łatwiej kierować, jest zwinny, a w powietrzu może się utrzymać nawet przez paręnaście godzin. Kreuje to bez liku możliwych użyć dla bezzałogowych statków – zarówno w opartym o ich użycie biznesie, usługach, sektorze bezpieczeństwa lub nawet ratownictwie gdzie wykorzystywane są tak zaawansowane drony dron dji spark jak DJI Phantom 3 4K (DJI Phantom 3 4K).


Pewnym z najbardziej popularnych obszarów, w jakich korzysta się z bezzałogowych statków, jest pstrykanie terenów oraz zdarzeń z powietrza.

Jeżeli spodobał Ci się nasz artykuł, to chcemy skoncentrować Twoja uwagę na to, że pod poniższym linkiem znajduje się na Ciebie interesujące zagadnienie (https://www.anysoft.pl/total-commander-v.9.x).

Coraz bardziej modne staje się uwiecznianie z powietrza przykładowo ślubów.
Montowane na dronach aparaty mogą upamiętnić ceremonię w dużej rozdzielczości, ukazując ją z całkiem innej perspektywy aniżeli w przypadku tradycyjnej fotografii bądź kamerowania. DJI Inspire 1 Pro Raw kapitalnie sprawdzi się w tego rodzaju zadaniach.

Tags: ceny, eksperci, dodatek