Dlaczego smartfony przejmują rynek? Sprawdź nasz artykuł

Posted on 11/07/2018 5:18pm

Jeśli ktoś programuje, ale ogólnie ma spore umiejętności i jeszcze poważniejsze ambicje zawodowe, bez wątpienia powinien pamiętać, że sporo jest w dzisiejszych czasach do wykonania w kwestii projektowania aplikacji mobilnych. Jeśli w rachubę wchodzi Polska, przede wszystkim rozchodzi się o Androida i Windows Phone.


No i oczywiście Apple. Jednak akurat warto w owym artykule przede wszystkim skupić na Windows Phone. Choć są w naszym kraju modniejsze systemy, nie można tak jakby zapominać jak niesamowicie ważne jest to by natrafić w rynkową niszę!

smartphony
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Ciężko opanować na solidnym poziomie projektowanie aplikacji mobilnych - szczególnie, że stosunkowo nierzadko sytuacja jest taka, iż programista sądzi, że jest wymiataczem, na spokojnie mógłby nawet pracować w Facebooku, lecz co do czego niestety przyjdzie, to w sumie na nieszczęście nie może przesadnie zachwycić. Czyli nikt nie powiedział, że definitywnie każdy człowiek ma możliwość programować aplikacje na wysokim poziomie, ale oczywiście należy się bardzo postarać, a może wreszcie zdołamy osiągnąć spory sukces (dowiedz się więcej jak wygląda projektowanie aplikacji mobilnych).

Wiele na temat tego w jaki sposób wziąć się za choćby tworzenie aplikacji na windows phone możemy poznać na wszelkiego rodzaju forach dyskusyjnych. Głównie rozchodzi się o takie anglojęzyczne fora. W zasadzie programiści, nawet ci bardzo typowi, nie mają większych problemów z jęz. angielskim. Nic dziwnego, bo z pewnością trudno jest odpowiednio programować bez chociażby dostatecznej znajomości jęz. angielskiego. Cóż, język Szekspira jest w dalszym ciągu najważniejszym językiem ze wszystkich. Nawet wzrastająca potęga Państwa Środka nie może tego w żadnym stopniu zmienić.Więcej: tworzenie aplikacji na ios - oferta stworzenie aplikacji to nie wszystko - należy stworzyć porządny produkt, to fakt, lecz niewątpliwie ważne jest także to, aby doskonale orientować się w jaki sposób reklamować swój produkt. To nierzadki problem nawet świetnych programistów: chociaż mają bardzo duży talent, spore umiejętności, multum pomysłów, tak czy siak nie za bardzo wiedzą jak się wybić. Nierzadko miewają również znaczące kłopoty z dobrymi kontaktami z własnymi klientami. No cóż, kto niby powiedział, iż czymś prostym oraz przyjemnym jest życie programisty?

Tags: Windows, język, programista, temat, fakt