wypadki

Co zrobić kiedy zdarzy Ci się kraksa samochodowa?

Posted on 07/09/2018 7:21am
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Pochodzisz z Polski? Mieszkasz w Anglii, Szkocji, Walii albo Irlandii Północnej? Ty, lub ktoś Ci bliski miał tam wypadek? Jeśli odpowiedzi na wszystkie trzy spośród tych pytań brzmi TAK, ten tekst jest dla Ciebie. W czasie, gdy tylu polskich obywateli postanawia układać sobie życie, albo chociaż na nie zarabiać, za granicą, porady prawne w każdej kwestii z tym związanej są jak najbardziej pożądane. Zwłaszcza gdy chodzi o uzyskiwanie odszkodowań po wypadkach, które zdarzyły się w pracy albo na drodze. Bo jak wiadomo wypadki się zdarzają, i to nierzadko.
Read more >>

Latanie samolotem jako nowoczesny sposób podróżowania

Posted on 18/01/2018 11:13am
Loty samolotami
Author: Bernal Saborio
Source: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu latanie samolotem jest ogromnie powszechnym sposobem podróżowania. Popularność tej metody wynika przede wszystkim z szybkości, czyli z możliwości właściwie natychmiastowej zmiany lokalizacji. Linie lotnicze na całej Ziemi co roku mają coraz większą liczbę pasażerów, a cały biznes wiążący się z lotnictwem bardzo szybko się rozwija.
Read more >>

O wypadek w pracy na obszarze Wielkiej Brytanii nie jest bardzo ciężko!

Posted on 01/11/2018 7:19am
Budowa domu wielorodzinnego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
UK to w tym momencie dom dla znaczącej grupy osób z Polski. Wiadomo: niższe bezrobocie, a na dodatek atrakcyjniejsze warunki płacowe. Zasadniczo UK to ciekawe miejsce, nie powinno dziwić, że duża grupa Polaków zdecydowała się pojechać na Wyspy. Jednakowoż UK nie jest Edenem! Zatem o chociażby wypadek w pracy uk na nieszczęście nie jest tak ciężko.
Read more >>