wypadki

Co zrobić kiedy zdarzy Ci się kraksa samochodowa?

Posted on 14/12/2018 12:19pm
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Pochodzisz z Polski? Mieszkasz w Anglii, Szkocji, Walii albo Irlandii Północnej? Ty, albo ktoś Ci bliski miał tam wypadek? Jeżeli odpowiedzi na wszystkie trzy z tych pytań to TAK, ten artykuł jest dla Ciebie. W czasie, kiedy tak wielu rodaków decyduje się układać sobie życie, albo tylko na nie zarabiać, za granicą, porady prawne w każdej kwestii z tym związanej są jak najbardziej pożądane. Zwłaszcza jeżeli chodzi o otrzymywanie odszkodowań po wypadkach, które zdarzyły się w pracy albo na drodze. Bo jak wiadomo wypadki się zdarzają, i to stosunkowo często.
Read more >>

Latanie samolotem jako nowoczesny sposób podróżowania

Posted on 18/01/2018 11:13am
Loty samolotami
Author: Bernal Saborio
Source: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu latanie samolotem jest ogromnie powszechnym sposobem podróżowania. Popularność tej metody wynika przede wszystkim z szybkości, czyli z możliwości właściwie natychmiastowej zmiany lokalizacji. Linie lotnicze na całej Ziemi co roku mają coraz większą liczbę pasażerów, a cały biznes wiążący się z lotnictwem bardzo szybko się rozwija.
Read more >>

O wypadek w pracy na obszarze Wielkiej Brytanii nie jest bardzo ciężko!

Posted on 31/01/2019 7:59am
Budowa domu wielorodzinnego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Wielka Brytania to w tym momencie miejsce zamieszkania dla znaczącej grupy osób z Polski. No wiadomo: mniejsze bezrobocie, a do tego atrakcyjniejsze warunki płacowe. Zasadniczo UK to ciekawe miejsce, nie dziwota, że niemała grupa Polaków postanowiła wyjechać na Wyspy. Jednakże UK to niestety nie raj! A więc o choćby wypadek w pracy uk niestety nie jest tak ciężko.
Read more >>