technologia

Druk cyfrowy - czemu warto korzystać z rzeczonej technologii?

Posted on 18/03/2019 3:48pm
windykacja
Author: Bryant Surety Bonds
Source: http://www.flickr.com
To jeden z najważniejszych wynalazków w historii ludzkości. Druk zrewolucjonizował wiele dziedzin naszego życia. Dzięki niemu książki zawędrowały pod strzechy a oświata zaczęła dynamicznie się rozwijać.
Read more >>

Odlewnictwo techniką wyrobu asortymentu metalowego

Posted on 26/02/2019 1:36pm
Odlewnictwo
Odlewnictwo jest sposobem na wykonywanie produktów z metalu, które można następnie poddać obróbce. Co trzeba wiedzieć na wskazany temat, jeżeli interesujemy się tą sprawą? Przede wszystkim odlewy można wykonywać z rozmaitego rodzaju metali, w tym z miedzi, żeliwa czy ze stopów aluminium. Jak zapewniamy im odpowiedni kształt?
Read more >>

Hydrografika – nowa technika drukowania

Posted on 25/02/2019 5:26am
druk
Source: pixabay
Hydrografika to jedna z nowoczesnych metod pozwalających uzyskać kolorowe wydruki. Metoda ta należy do technologii FDM. Hydrografika to technika używana od stosunkowo niedawna. Umożliwia na przenoszenie wzorów o charakterze graficznym znajdujących się na specjalistycznej folii. Aby proces ten można było przeprowadzić, potrzebna jest woda. Hydrografika może być użyta do pokrycia zaskakująco różnych przedmiotów, jest wykorzystywana między innymi przy podczas wykonywania tuningu optycznego samochodów, motocykli oraz quadów.
Read more >>

W jaki sposób odzyskać pieniądze z wózków widłowych?

Posted on 18/03/2019 12:02pm
Wózek widłowy
Author: STILL
Source: TILL
Nie od dziś wiadomo, że praca fizyczna stanowi niesłychanie ważny element naszej normalności. Znacząca część z nas jest zaangażowana właśnie w charakterze pracowników, którzy w swojej pracy muszą skupiać się szczególnie na wykorzystaniu prywatnych biegłości manualnych. Również w w Polsce istnieje wiele tego sposobu przedsiębiorstw, które otwierane są z upływem czasu.
Read more >>

Co oznacza przechowywać dane w chmurze?

Posted on 08/11/2018 8:27am
cloud computing
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Jeśli korzystasz codziennie z takich rozwiązań jak Google Kalendarz, Google Dysk albo Dropbox masz do czynienia z praktycznym użytkowaniem tzw. chmury obliczeniowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu posiadamy wszystkie niezbędne dane, zdjęcia oraz wszelkie zapiski zawsze w zasięgu ręki niezależnie od urządzenia z którego w danym momencie korzystamy.
Read more >>

Dlaczego dobrze jest zainwestować w nowoczesny sprzęt telefoniczny?

Posted on 16/07/2018 7:13am
HTC one
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością, duża część naszego społeczeństwa zadaje sobie tego rodzaju pytanie, na które nie jest tak łatwo znaleźć odpowiedź, jak mogłoby się wydawać. Z jednej strony, każdy z nas ma świadomość, że warto posiadać innowacyjne urządzenia mobilne, których jest coraz więcej ostatnimi czasy. Praktycznie każdego miesiąca dowiadujemy się o stworzeniu zupełnie nowych rozwiązań, jakie na stałe zrewolucjonizują obszar nowinek technologicznych.
Read more >>

Najnowsze oblicze aparatów komórkowego - różnice

Posted on 22/06/2018 5:51am
xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Producenci aparatów komórkowych prześcigają się w coraz to kolejnych funkcjach w wytwarzanych przez siebie urządzeniach. Najnowocześniejsze aparaty fotograficzne, tożsame z najprostszymi lustrzankami, zaawansowane programy graficzne do obróbki obrazów, spersonalizowane odtwarzacze filmów, z wyśmienitą jakością dźwięku. Jednak firma Sony wypuściła na rynek coś jak najbardziej unikatowego - stworzyła telefon całkiem wodoszczelny.
Read more >>

Czy zaznaczymy jakie okazują się być najlepsze smartfony do 1000 zl?

Posted on 12/07/2018 3:12pm
technologia
Author: Philips PicoPix
Source: Philips PicoPix
Kiedy lubimy gry komputerowe, w których mamy szansę przetestować swoje umiejętności oraz przy których mamy szansę się wspaniale odprężyć, to na pewno zaciekawi nas gra Dying light aleja koszmarów. To właśnie tam możemy się zrelaksować i zanurzyć w wirtualny świat.
Read more >>

Pojawiające się w zasadzie każdego dnia innowacje w elektronice.

Posted on 16/02/2015 9:27am
Telefon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Wyłaniające się praktycznie codziennie innowacje w sprzęcie elektronicznym pozostają już na ten moment standardem. Niezależnie od faktu, czy chodzi o laptopy, komórki, tablety, czy innego rodzaju urządzenia, będzie okazja oczekiwać, iż rynek ten w dalszym ciągu będzie się rozwijała.
Read more >>