technologia

Co oznacza przechowywać dane w chmurze?

Posted on 08/11/2018 8:27am
cloud computing
Author: FutUndBeidl
Source: http://www.flickr.com
Jeśli korzystasz codziennie z takich rozwiązań jak Google Kalendarz, Google Dysk albo Dropbox masz do czynienia z praktycznym użytkowaniem tzw. chmury obliczeniowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu posiadamy wszystkie niezbędne dane, zdjęcia oraz wszelkie zapiski zawsze w zasięgu ręki niezależnie od urządzenia z którego w danym momencie korzystamy.
Read more >>

Dlaczego dobrze jest zainwestować w nowoczesny sprzęt telefoniczny?

Posted on 16/07/2018 7:13am
HTC one
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością, duża część naszego społeczeństwa zadaje sobie tego rodzaju pytanie, na które nie jest tak łatwo znaleźć odpowiedź, jak mogłoby się wydawać. Z jednej strony, każdy z nas ma świadomość, że warto posiadać innowacyjne urządzenia mobilne, których jest coraz więcej ostatnimi czasy. Praktycznie każdego miesiąca dowiadujemy się o stworzeniu zupełnie nowych rozwiązań, jakie na stałe zrewolucjonizują obszar nowinek technologicznych.
Read more >>

Najnowsze oblicze aparatów komórkowego - różnice

Posted on 22/06/2018 5:51am
xperia
Author: TAKA@P.P.R.S
Source: http://www.flickr.com
Producenci aparatów komórkowych prześcigają się w coraz to kolejnych funkcjach w wytwarzanych przez siebie urządzeniach. Najnowocześniejsze aparaty fotograficzne, tożsame z najprostszymi lustrzankami, zaawansowane programy graficzne do obróbki obrazów, spersonalizowane odtwarzacze filmów, z wyśmienitą jakością dźwięku. Jednak firma Sony wypuściła na rynek coś jak najbardziej unikatowego - stworzyła telefon całkiem wodoszczelny.
Read more >>

Czy zaznaczymy jakie okazują się być najlepsze smartfony do 1000 zl?

Posted on 12/07/2018 3:12pm
technologia
Author: Philips PicoPix
Source: Philips PicoPix
Kiedy lubimy gry komputerowe, w których mamy szansę przetestować swoje umiejętności oraz przy których mamy szansę się wspaniale odprężyć, to na pewno zaciekawi nas gra Dying light aleja koszmarów. To właśnie tam możemy się zrelaksować i zanurzyć w wirtualny świat.
Read more >>

Pojawiające się w zasadzie każdego dnia innowacje w elektronice.

Posted on 16/02/2015 9:27am
Telefon
Author: Maurizio Pesce
Source: http://www.flickr.com
Wyłaniające się praktycznie codziennie innowacje w sprzęcie elektronicznym pozostają już na ten moment standardem. Niezależnie od faktu, czy chodzi o laptopy, komórki, tablety, czy innego rodzaju urządzenia, będzie okazja oczekiwać, iż rynek ten w dalszym ciągu będzie się rozwijała.
Read more >>