szkolenia

Stosowne przeciwdziałanie zagrożeniu pożarowemu to ważna sprawa

Posted on 29/05/2019 7:25am
człowiek
Author: National Assembly for Wales
Source: http://www.flickr.com
Perfekcyjna firma? Tak naprawdę można godzinami wymieniać podstawowe cechy firmy, w której chce się codziennie pracować. Najczęściej nie bardzo przepadamy za swoją pracę, mega farciarzami są takie osoby, które uwielbiają to co robią zawodowo, a na dodatek nie należą do nieszczęśliwego grona osobników o słabych wynagrodzeniach. Jednakże pieniądze to nie jest wszystko!
Read more >>

Szkoła angielskiego Wrocław jest stworzona z myślą o Tobie! Już w tym momencie dopytaj się o szczegóły oferty i zarejestruj się na pierwsze zajęcia!

Posted on 13/06/2019 7:25am
zegar w brytyjskich barwach
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę nauka języka angielskiego to w pewnej mierze przymus. Dzieci zaczynają swoją naukę już w zerówce, tak aby później posługiwać się biegle tym językiem. Starsze osoby, jakie nigdy nie miały styczności z tym językiem, zgłaszają się zdecydowanie częściej na dodatkowe zajęcia.
Read more >>

Świadomość ryzyka pożaru pozwala zapobiec wielu niebezpieczeństwom

Posted on 25/12/2018 8:19am
Strażacy w akcji
Source: www.pixabay.com
Każdy z nas oglądał ekranizacje kinowe, w których dzielni strażacy walczyli z ogniem. Jednak mało jest filmów, które pokazują jak naprawdę wygląda strażackie życie. Tak, więc to nie jedynie jeżdżenie czerwonym samochodem i lanie wody na płonące budynki to o wiele więcej.
Read more >>

Normy bezpieczeństwa higieny pracy to niestety najczęściej ignorowane zasady

Posted on 04/04/2019 7:40am
rękawice
Source: flickr.com
Wszyscy słyszał o instrukcji związanej z BHP, skrót BHP raczej nie jest trudny do rozszyfrowania. Jednak poza tego rodzaju instrukcjami są też dodatkowe mające moc na naszych stanowiskach pracy, ale również w wszelkiego rodzaju lokalach użyteczności publicznej, do tego typu spisu zasad zalicza się instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Tego typu instrukcja musi być zawieszona w widocznym miejscu. Na pewno nie raz widzieliśmy tego typu instrukcję w NFZ czy w szkołach.
Read more >>

Konsultacje transportowe to doświadczona i całkowita obsługa przedsiębiorstw przewozowych, którzy służą szerokim doświadczeniem

Posted on 03/06/2019 7:04am
tir
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo transportowe, można skorzystać z treningów, jakie będą niezbędne. Treningi te są przeznaczone dla dyrekcji przedsiębiorstwa transportowego, a też zarządu czy samych kierowców. A także warto skorzystać z usług doradztwa transportowego.
Read more >>