szkolenia

Szkoła angielskiego Wrocław jest stworzona z myślą o Tobie! Już w tym momencie dopytaj się o szczegóły oferty i zarejestruj się na pierwsze zajęcia!

Posted on 24/02/2019 9:13am
zegar w brytyjskich barwach
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach nauka języka angielskiego to niemal konieczność. Małolaty rozpoczynają swoją naukę już w przedszkolu, żeby w przyszłości posługiwać się profesjonalnie tym językiem. Starsze osoby, jakie wcześniej nie miały styczności z tym językiem, zapisują się zdecydowanie częściej na specjalne kursy.
Read more >>

Świadomość ryzyka pożaru pozwala zapobiec wielu niebezpieczeństwom

Posted on 25/12/2018 8:19am
Strażacy w akcji
Source: www.pixabay.com
Każdy z nas oglądał ekranizacje kinowe, w których dzielni strażacy walczyli z ogniem. Jednak mało jest filmów, które pokazują jak naprawdę wygląda strażackie życie. Tak, więc to nie jedynie jeżdżenie czerwonym samochodem i lanie wody na płonące budynki to o wiele więcej.
Read more >>

Normy bezpieczeństwa higieny pracy to niestety najczęściej ignorowane zasady

Posted on 09/01/2019 7:25am
rękawice
Source: flickr.com
Wszyscy słyszał o zasadach związanej z BHP, skrót BHP raczej nie sprawia nikomu trudności. Jednak poza tego typu zasadami są też inne obowiązujące w naszych miejscach pracy, ale też w wszelkiego rodzaju miejscach publicznych, do tego rodzaju spisu zasad należy instrukcja bezpieczeństwa pożarowego. Tego typu instrukcja musi zostać powieszona w widocznym miejscu. Na sto procent nie raz widzieliśmy tego rodzaju instrukcję w NFZ czy w placówkach edukacyjnych.
Read more >>

Konsultacje transportowe to doświadczona i całkowita obsługa przedsiębiorstw przewozowych, którzy służą szerokim doświadczeniem

Posted on 12/07/2018 12:31am
tir
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz firmę przewozową, warto skorzystać ze szkoleń, jakie będą potrzebne. Treningi te są przeznaczone dla dyrekcji przedsiębiorstwa przewozowego, a też kierownictwa czy też samych kierowców. A też warto skorzystać z obsługi konsultingu transportowego.
Read more >>