strony internetowe

Strony internetowe - jak je najlepiej promować?

Posted on 21/06/2018 10:11pm
przykładowa strona internetowa na ekranie laptopa
Author: Serge Kij
Source: http://www.flickr.com
Obecnie musisz znać się na różnych rzeczach, na sto procent jedną ze zdolności, które jeszcze 20 lat temu nie były punktowane, a teraz plasują się na pierwszym miejscu, to wszystkie te, które są związane z Internetem. Jeżeli nie masz dostępu do sieci, to niestety szalenie dużo nam umyka i nie jesteś w stanie ani właściwie się rozwinąć, ani sensownie szukać pracy, ani też reklamować swojej firmy. Dlatego naturalne jest, że prawie każda firma ma własną stronę internetową.
Read more >>

W jaki sposób poszukiwać informacji w sieci, aby znaleźć te najbardziej wartościowe? Jak możemy to robić?

Posted on 18/08/2017 8:40am
Strona www
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Obecnie nie istnieje problem odszukaniem ważnych dla nas informacji, czy to do spraw zawodowych czy prywatnych. Wszystko za sprawą internetu, jaki daje ogromną ilość stron internetowych, gdzie możemy odszukać różne, potrzebne w danym czasie informacje. Dzisiaj mamy jednak innego rodzaju problem. Otóż, jak ogarnąć te wszystkie dane, jak rozróżnić dobrej jakości, wartościowe strony od takich mniej istotnych, jakie nie dają nam nazbyt wielu ciekawych i przydatnych informacji?
Read more >>

Każdy spotkał się chyba ze stwierdzeniem zaplecze do pozycjonowania

Posted on 08/11/2018 10:14am
Wyszukiwarka google
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zdecydowaliśmy się na pozycjonowanie naszej witryny, przez co liczymy na zwiększenie odwiedzin na naszą stronę, a co się z tym łączy, na pozyskanie większej wielości kontrahentów, to z pewnością musimy także powiedzieć, co to jest zaplecze do pozycjonowania. A jest to nic odmiennego jak zwyczajnie grupa kilkunastu stron internetowych, na których mieszczą się dobre treści, jak również dobre linki pozycjonujące.
Read more >>