PRacownik

Mycie okien metodą alpinistyczną – wybierz sprawdzonych fachowców

Posted on 24/07/2020 8:05am
Mycie okien
Author: worak
Source: http://www.flickr.com
Masz swoje biuro w wieżowcu, w którym nie jest możliwe zwyczajne mycie okien? Powinieneś wybrać metodę alpinistyczną, jaka na nowo pozwoli ci cieszyć się pięknym widokiem zza czystej szyby. Wskazane usługi realizuje wiele firm, a jedna z nich to firma Amlux. Co dobrze jest wiedzieć na tego powyższego sposobu mycia okien?
Read more >>

Przeprowadzka idealnie zorganizowana

Posted on 17/10/2019 7:24am
przeprowadzki firm
Author: Patrik Tschudin
Source: http://www.flickr.com
Bywa, że przychodzi moment, w którym rozwijamy skrzydła i porzucamy znajome cztery ściany. Wystarczy zaangażować do pomocy rodzinę, postarać się o kartony, zadbać o transport, by akcja przeprowadzka „poszła” łatwo i niepotrzebnych nerwów. Jednak inaczej ma się sytuacja gdy mowa o zmianie lokalizacji biura. Co należy zrobić by radość z nowego miejsca pracy nie zepsuła gorycz chaotycznej przeprowadzki? Dyrektorzy administracyjni uważają, że do przeprowadzki najlepiej jest zaangażować wykwalifikowaną firmę.
Read more >>

Jakim sposobem zadbać o stosunki pracownicze w naszej firmie?

Posted on 19/05/2021 2:38pm
Wakacje nad morzem
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że każdemu posiadaczowi firmy zależy niezmiernie mocno na posiadaniu odpowiednich kontaktów między pracownikami. Jest to bowiem oczywista gwarancja funkcjonalnej pracy, co naturalnie przekłada się na rentowność naszej organizacji. W sytuacji ogromnych firm sprawa ta natomiast jest stanowczo skomplikowana. Trwała rotacja kadry zatrudnionych jest bowiem elementem działającym na naszą niekorzyść.
Read more >>

Prowadzenie sklepu w internecie. Podstawowe ciekawostki jeśli chodzi o aspekty prawne

Posted on 28/04/2021 10:32pm
internetowy sklep
Niezłym pomysłem na dobry biznes jest założenie sklepu internetowego. To coraz częstsza forma sprzedaży w wirtualnym świecie. Na początek należy zadecydować o tym, jakiego rodzaju produkty i jakiej kategorii klienteli chcemy proponować. Następnie należy pomyśleć o tym, jak będzie wyglądać nasza strona. Jeżeli sami nie jesteśmy specjalistami w dziedzinie tworzenia stron internetowych dobry rozwiązaniem jest zlecić zlecić to zadanie fachowcom.
Read more >>

Każdy specjalista winien odbyć warsztaty z prawa autorskiego, żeby znać swoje prawa oraz obowiązki względem pozostałych twórców

Posted on 17/09/2021 11:20am
książka
Author: Sarah Sammis
Source: http://www.flickr.com
Każda zaczynająca działalność spółka powinna w pierwszej kolejności zatroszczyć się o wybór wykształconych dodatkowo doświadczonych fachowców. Nie ulega wątpliwości, że ważne jest także to, by współpracować z ludźmi początkującymi, pełnymi wigoru i predyspozycji.
Read more >>

Szkolenie z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy online

Posted on 28/05/2021 8:27am
bhp
Author: Campus Party Brasil
Source: http://www.flickr.com
Jak łatwo się domyślić dziś niemal wszystko możemy zrobić przez Internet. Świat stał się globalną wioską, co sprawia, że gospodarka ma się faktycznie dobrze. Można też sporo ciekawych rozwiązań internetowych przełożyć na działania swojej firmy. Jednym z tego typu działań jest prowadzenie szkoleń BHP przez Internet. Wystarczy, że uda nam się znaleźć zewnętrzną firmę, która ma w swojej ofercie szkolenie bhp online i my sami nie będziemy musieli się przejmować tym, że każdy przyjmowany pracownik musi być w tej kwestii przeszkolić.
Read more >>

Bycie pracodawcą to duży obowiązek - sprawdź, jakie prawa i obowiązki ma przedsiębiorca

Posted on 23/06/2018 10:18am
umowa
Author: Startup Registry
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mamy swoją firmę, posiadamy wobec niej sporo obowiązków. Osoby, które zatrudniliśmy powinny mieć pewność, że stoimy za nimi murem, jeśli będą dobrze wywiązywały się ze swych obowiązków. Powinniśmy też nie zapominać, że czasem dobrze jest podpisać dodatkową umowę z pracownikiem, jedną z dodatkowych umów może być przykładowo umowa o zakazie konkurencji. Wiadomo, że nie zawsze pracownicy mają ochotę się na to zgodzić. Ale, kiedy ta umowa będzie obejmować tylko czas czynnej pracy w danej firmie to okej, ale bywa, że klauzula o zakazie konkurencji wiąże nas na dłużej, dlatego nim postanowimy podpisać umowę dobrze ją punkt po punkcie przeanalizować.
Read more >>

Do jakiego rodzaju zadań będzie przydatny rzeczoznawca majątkowy? Za co odpowiada? Jakiego specjalistę wybrać?

Posted on 05/09/2019 6:15pm
cv
Author: César Santiago Molina
Source: http://www.flickr.com
Nie ulega wątpliwości, że rynek nieruchomości zmienia się rzeczywiście szybko, ulega dużej liczbie czynników, które bez przerwy mają na niego wpływ. Z tego względu nie każdy, kto planuje transakcję związaną z jakąś nieruchomością, jest w stanie na bieżąco przekonać się, jak prezentuje się obecny stan rzeczy.


Żeby sobie z tym dać radę najbardziej korzystnie rozpocząć współpracę z rzeczoznawcą majątkowym, jaki w pełni profesjonalnie opracuje wycenę nieruchomości jak i doprowadzi do właściwego sfinalizowania transakcji.
Read more >>

Z jakiego powodu nie powinno się udostępniać naszych danych teleadresowych niezaufanym osobom?

Posted on 28/04/2021 7:45pm
audyt ochrona danych osobowych
Source: http://www.flickr.com/
W dzisiejszych dniach innowacyjne techniki bardzo ułatwiają nam w codziennym życiu, wszakże niestety ma to także swoją tak zwaną czarną stronę. Nasze informacje osobowe umieszczone są w specjalistycznych bazach informacji, do których posiadania należałoby w Polsce mieć pozwolenie organizacji pod nazwą GIODO.


Co to jest, na pewno rozumie każdy posiadacz spółki, gdyż najczęściej przechowuje tajne dane teleadresowe swych klientów albo współPRacowników.
Read more >>

Szkolenia BHP mogą także odbywać się w języku angielskim dla cudzoziemców nie znających polskiego

Posted on 03/09/2018 9:29am
CV
Author: Train Photos
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj dużo spółek zatrudnia osoby pochodzące z różnych państw. Muszą oni tak jak wszyscy członkowie personelu odbyć wymagane szkolenie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Na szczęście dziś to nie jest wcale kłopot, bo fachowców w takiej dziedzinie prowadzących lekcje po angielsku jest bardzo dużo.
Read more >>

Jakie kwestie związane z działalnością gospodarczą załatwiane mogą być w Urzędzie Skarbowym?

Posted on 23/10/2019 3:14pm
firma
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Jak powszechnie wiadomo prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z rozmaitymi czynnościami, jakich należy pilnować. Odnosi się to zarówno niewielkich jak i dużych przedsiębiorstw. Przy przyjmowaniu nowej osoby do pracy, zazwyczaj wdrażanym rozwiązaniem jest okres próbny. Okres ten utrzymuje się przeważnie 3 miesiące. Po tym czasie pracownik i pracodawca precyzują co dalej następuje. Zazwyczaj jeśli nie ma przeszkód, zatrudnia się taką osobę na następny okres, zazwyczaj na rok.
Read more >>