ogród

Jeśli w tej chwili aranżujesz swój letni ogród albo skalniak, bądź pragniesz ładnie ozdobić pomnik, pole działkowe, podwórko lub podjazd – zainwestuj czas i pieniądze w modne w tym sezonie otoczaki czarne.

Posted on 13/02/2021 7:55am
skalniak
Author: Waldemar Jan
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nadchodzi okres wiosny i zbliża się lato, każda gospodyni domu, albo męski, rodzinny projektant podwórka, zamyślają o tym, jak w bieżącym roku zaplanować swój ogród, zajazd, podwórze. Dobieramy nasienie, sadzamy kwiaty, drzewa. Kosimytrawnik, strzyżemy krzewy i pragniemy być w modzie, wprowadzić odpowiednie zmiany i innowacje. Jeśli lubisz ogrody i jako kierownik własnego ogrodu, czy placu działkowego interesujesz się nowoczesnymi wytworami w produktach dekoracyjnych – warto zapoznać się z obszerną ofertą i zastosowaniem otoczaków.
Read more >>

Pielęgnowanie drzew liściastych bądź szpilkowych to zajęcie dla osób, które bywają po trosze robotnikami, a po trosze artystami

Posted on 28/01/2021 6:52pm
ogród
Author: e-ogrody.com
Pielęgnowanie zielni to zajęcie dla tych pań, które kochają spędzać czas na wolnym powietrzu. To zajęcie jest przyjemne, jeśli tylko nie trzeba nazbyt ciężko pracować. I tak sadzenie cebulek tulipanów albo grabienie liści jesienią to czynności, które kojarzyć się mogą z odprężeniem. Mężczyźni, którzy pracują umysłowo po prostu marzą o tym, żeby popracować fizycznie, a nieduży wysiłek jest dla nich nawet zalecany.
Read more >>

Gromadzenie wody deszczowej - czym się to robi?

Posted on 17/09/2021 11:24am
pojemnik na deszczówkę w ogrodzie
Author: Todd Dwyer
Source: http://www.flickr.com
Zmiany klimatyczne i coraz to większe wymogi doprowadzają to tego, że pomniejszają się źródła wody pitnej. Jednym ze z metod oszczędzania wody jest gromadzenie i używanie w domu, oraz na działce wody deszczowej. Dużo wody jest możliwość zaoszczędzić, wykorzystując deszczówkę gromadzoną z dachów budynków na działce, pod warunkiem że nie są one pokryte eternitem ani papą.
Read more >>

Sezon ogrodowy w całości - w co wskazane jest aby wyposażyć fragment naszej przestrzeni?

Posted on 17/09/2021 11:24am
Altanka ogrodowa
Author: Robert Bonfante
Source: http://www.flickr.com
Skrzynie ogrodowe to jedne z w większym stopniu przydatnych i łatwo dostępnych akcesoriów, jakie sprawdzą się w podobny sposób w dużym, otwartym ogrodzie, jak i na balkonie. Z kolei domki ogrodowe to ważny i pożyteczny element wyposażenia każdego większego sadu. By dobrze i sprawnie w nim działać, te dwie rzeczy winny znaleźć się w wyekwipowaniu naszej przestrzeni.
Read more >>