Ogniskowa

Wyróżniane i zalecane obiektywy - fachowy obiektyw Sigma 17-50mm

Posted on 17/09/2021 11:32am
Obiektyw do aparatu
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Pośród wielu rekomendowanych i profesjonalnych obiektywów na rynku niewątpliwie możemy wyróżnić szczególny obiektyw sigma 17-50, jaki przedstawia się naprawdę wyśmienitymi parametrami użytkowymi, a do tego jest niezmiernie szykowny i estetyczny.
Read more >>

Salon z obiektywami w Szczecinie

Posted on 13/10/2021 7:43am
obiektywy
Source: pixabay.com
Aparaty fotograficzne stały się istotną częścią wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Sklepy fotograficzne Szczecin oferują kilka odmiennych kategorii obiektywów. Przed zakupieniem aparatu warto zorientować się jak obszerny wybór jest wśród gatunków obiektywów, lamp i pozostałych akcesoriów. Aparaty kompaktowe małych wymiarów są nadzwyczaj pożyteczne, bo jest możliwość stale je mieć pod ręką.
Read more >>

Oferta firmy Sigma

Posted on 26/06/2021 12:42pm
Aparat Sigma
Source: http://www.sigma-sklep.pl/
Sigma 17–50mm F2.8 EX DC OS HSM to jedna z nowin które w tym roku pokazała firma Sigma. Parametry obiektywu poddają, że może to być niezwykle dobry substytut obiektywu kitowego, który będzie oferował wyższą postać obrazu i lepsze własności użytkowe. Pierścienie ręcznego ostrzenia, także transformacje ogniskowej, są zalane gumowa okleiną, która gwarantuje niezwykle dobry chwyt i pozwala na dokładne posługiwanie się nimi.
Read more >>