odszkodowanie

Co zrobić kiedy zdarzy Ci się kraksa samochodowa?

Posted on 02/04/2020 8:07am
Podróże z dzieckiem
Author: FuturePR
Source: FuturePR
Pochodzisz z Polski? Mieszkasz w Wielkiej Brytanii? Ty, bądź ktoś Ci bliski miał tam wypadek? Jeżeli odpowiedzi na każde spośród tych pytań brzmi TAK, ten tekst jest dla Ciebie. W czasie, kiedy tak wielu polskich obywateli postanawia układać sobie życie, albo przynajmniej na nie zarabiać, za granicą, porady prawne we wszystkich kwestiach z tym związanych są jak najbardziej pożądane. Zwłaszcza jeżeli chodzi o uzyskiwanie odszkodowań po wypadkach, które zdarzyły się w pracy albo na drodze. Bo jak wiadomo wypadki się zdarzają, i to stosunkowo często.
Read more >>

Twój lot został odwołany? Skorzystaj z praw pasażera i wnoś o odszkodowanie. Jest sporo wytycznych, co do tej problematyki

Posted on 28/04/2021 9:52pm
Lotnisko
Author: Nelson L.
Source: http://www.flickr.com
Szkoda, iż podczas naszego życia nie może być zawsze wszystko idealnie. Może i po pewnym czasie bylibyśmy tym znudzeni, lecz kto wie? Nie możemy odrzucać dobra, a tym mogłaby być przykładowo wspaniała wycieczka bez zbędnych problemów czy mecz naszego ulubionego teamu, idealnie rozegrany, od pierwszej do ostatniej minuty, z najlepszym z możliwych wyników.
Read more >>

Jesteś kierowcą z wieloletnim doświadczeniem

Posted on 17/09/2021 11:17am
Stetoskop lekarski
Author: Dr.Farouk
Source: http://www.flickr.com
Nigdy nie spowodowałeś nawet najmniejszej kolizji, aż tu niespodziewanie pech - byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego i co najgorsze, osobom poszkodowaną.


Sprawcą zdarzenia był inny kierowca, jemu nic się nie stało, a Ty z wieloma obrażeniami musiałeś pójść do szpitala.
Read more >>

Co zrobić w przypadku kolizji drogowej? Które dane sprawcy będą nam potrzebne? Do kogo zgłaszamy szkodę?

Posted on 20/07/2021 9:07pm
radca prawny
Author: gmlegal
Source: http://www.gmlegal.pl/
Stłuczki na drogach to niestety codzienność. Pomimo iż jest jakby bezpieczniej, aniżeli jeszcze parę lat temu, to i tak ciągle słyszy sie o niebezpiecznych wypadkach. Co zrobić, jeśli zdarzy nam się brać udział w jednym z takich zdarzeń? Jak starać się o wypłatę odszkodowania?


Takie stłuczki czy kolizje na drogach za każdym razem są związane z dużym stresem.
Read more >>

Człowiek ubezpieczony jest zabezpieczony – parę słów o naszym ubezpieczaniu.

Posted on 30/05/2019 7:14am
koło ratunkowe - ubezpieczenie
Bezpieczeństwo winno być ważne dla każdego z nas i z reguły tak właśnie jest. Stąd też dążymy do tego, by się zabezpieczać na rozmaite sposoby i na wypadek najróżniejszych sytuacji, do czego służą oczywiście rozmaitego typu ubezpieczenia. Warto się ubezpieczać, szczególnie na wypadek tych sytuacji, których prawdopodobieństwo wystąpienia jest duże.
Read more >>