odszkodowania

Spotkał Cię wypadek w czasie wycieczki zagranicznej, czy zalanie mieszkania w trakcie twojej nieobecności? Ubiegaj się o odszkodowanie

Posted on 29/01/2019 5:25pm
Koło ratunkowe
Na wakacje czekamy na ogół z niecierpliwością, szczególnie wówczas, gdy planujemy atrakcyjną wycieczkę zagraniczną. Jednak, jak to w życiu bywa, nawet jeśli odpowiednio dobrze przygotujemy się na tego rodzaju okoliczność, mogą pojawić się niespodziewane sytuacje, które na skutek wyrządzonej szkody będą wymuszały skorzystanie z odszkodowania Jelenia Góra. Wcześniej zatem upewnijmy się czy posiadamy wymagane ubezpieczenie bądź czy posiada tego rodzaju zabezpieczenie przedsiębiorstwo, z usług którego korzystamy.
Read more >>

Czy użytkownikowi przysługuje wynagrodzenie strat i szkód, gdy jego przelot został odwołany?

Posted on 10/12/2018 2:17pm
samolot
Source: flickr.com
Przemieszczanie po świecie stało się aktualnie prostsze za sprawą rozwoju techniki lotniczej. W dobie globalizmu latanie samolotem nie jest już dostępne wyłącznie dla ścisłej grupy milionerów. Teraz latanie samolotem jest dostępne również dla ludzi nie posiadających dużych środków na koncie. Jeśli kupi się bilet odpowiednio wcześniej, to można lecieć niemal za przysłowiową złotówkę. Wobec tego zarówno podróże dla naszych lokalnych biznesmenów, jak i przeloty na urlop stały się możliwe faktycznie dla każdego obywatela. Latanie samolotem jest jednak dla wielu ludzi nieznanym doświadczeniem. Dlatego wielu z nich nie wie, jakie dotyczą ich przepisy. Warto więc się z nimi zapoznać, ponieważ wówczas będzie możliwe w pełni korzystanie z praw jakie nam przysługują.
Read more >>

Czy mamy szansę zainkasować za opóźniony lot zadośćuczynienie?

Posted on 18/01/2018 11:13am
Samolot
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Znacznie więcej osób chce zainkasować za opóźniony lot odszkodowanie. Każdy ceni sobie swój czas i nie lubimy kiedy samolot, którym mieliśmy podróżować ma opóźnienie, bez względu na to, czy chcieliśmy nim lecieć na urlop, czy spotkanie biznesowe.
Read more >>

Jeśli szukamy sprawdzonej kancelarii adwokackiej, bez wątpienia odnajdziemy ją w Nowym Sączu

Posted on 27/01/2018 10:30pm
kancelaria nowy sącz
Author: Joe Kunzler
Source: http://www.flickr.com
Jeśli potrzebujemy wartościowej porady prawnej lub na ten przykład poszukujemy prawnika, aby nas reprezentował przed sądem czy w urzędach, to trzeba odnaleźć dobrą kancelarię adwokacką, która zatrudnia świetnych fachowców.


Najlepszym rozwiązaniem, jeżeli szukamy kancelarii prawnej, będzie zajrzenie do Netu.
Read more >>

Jakiego typu prawa przysługują klientom samolotów?

Posted on 29/01/2019 7:28am
samolot w chmurach
Author: Daniel Lira
Source: http://www.flickr.com
Latanie stało się w ostatnim czasie popularniejsze niż kiedykolwiek. Stało się tak z kilku rozmaitych przyczyn. Co najważniejsze, na latanie samolotem aktualnie stać coraz więcej ludzi, chociażby ze względu na obniżki kosztów lotów. Poza tym otwarte granice dodatkowo ułatwiły podróżowanie w ten sposób w granicach Europy. Wielu ludzi doceniło to, że podróżowanie drogą powietrzną jest sposobem bardzo szybkim i bezpiecznym.
Read more >>

O wypadek w pracy na obszarze Wielkiej Brytanii nie jest bardzo ciężko!

Posted on 31/01/2019 7:59am
Budowa domu wielorodzinnego
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Wielka Brytania to w tym momencie miejsce zamieszkania dla znaczącej grupy osób z Polski. No wiadomo: mniejsze bezrobocie, a do tego atrakcyjniejsze warunki płacowe. Zasadniczo UK to ciekawe miejsce, nie dziwota, że niemała grupa Polaków postanowiła wyjechać na Wyspy. Jednakże UK to niestety nie raj! A więc o choćby wypadek w pracy uk niestety nie jest tak ciężko.
Read more >>