obiektyw

Dlaczego obiektywy marki Sigma stały się tak popularne wśród amatorskich i profesjonalnych fotografów.

Posted on 08/02/2020 8:15am
Obiektyw fotograficzny
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy producent profesjonalnych aparatów posiada w ofercie szereg obiektywów o różnym przeznaczeniu. Na rynku obiektywy oferują również niezależni wytwórcy, często proponujący sprzęt znacznie gorszej jakości. Jednak od kilku lat znacząco zaczęła się wyróżniać wśród nich firma Sigma.
Read more >>

Czy fotografia może powodować jakiekolwiek kłopoty? Zależności między umiejętnościami, talentem oraz zakupem konkretnego sprzętu.

Posted on 23/03/2020 7:49am
aparat Canon
Author: Alexandre Dulaunoy
Source: http://www.flickr.com
Wraz z rozwojem techniki rozwija się również osprzęt dla fotografów. Jednocześnie możemy zaobserwować trend na opisywanie się przez młodocianych amatorów specjalistami przez to, iż rodzice podarowali im nowy aparat. Często od razu zaznaczając, iż owy wydatek kilku tysięcy PLN ma się zwrócić. Co charakteryzuje więc dobrego fachowca?
Read more >>

Obiektyw jako istotny fragment każdego aparatu

Posted on 17/11/2019 7:31am
sigma 10-20
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com
Jednym z najważniejszych części aparatu fotograficznego jest obiektyw. Rozstrzyga on w dużym stopniu o jakości fotografii.


Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm charakteryzuje się niezrównaną charakterystyką ekspresji, realizuje wygórowane oczekiwania fotografów o pasjach twórczych i artystycznych.
Read more >>