obiektyw

Dlaczego obiektywy marki Sigma stały się tak popularne wśród amatorskich i profesjonalnych fotografów.

Posted on 09/10/2019 7:38am
Obiektyw fotograficzny
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy producent profesjonalnych aparatów ma w swojej ofercie grupę obiektywów o różnych zastosowaniach. Na rynku swoje produkty sprzedają również niezależni wytwórcy, z reguły proponujący sprzęt znacznie gorszej jakości. Lecz od kilku lat zdecydowanie zaczęła się wyróżniać wśród nich firma Sigma.
Read more >>

Czy fotografia może powodować jakiekolwiek kłopoty? Zależności między umiejętnościami, talentem oraz zakupem konkretnego sprzętu.

Posted on 28/09/2019 7:33am
aparat Canon
Author: Alexandre Dulaunoy
Source: http://www.flickr.com
Wraz z postępem technologii rozwija się również sprzęt dla fotografów. Jednocześnie możemy zaobserwować trend na mianowanie się przez młodocianych amatorów specjalistami przez to, że tata z mamą podarowali im nowy aparat. Często jednocześnie zaznaczając, że taki wydatek kilku tysięcy złotych ma się zwrócić. Co charakteryzuje więc odpowiedniego fachowca?
Read more >>

Obiektyw jako istotny fragment każdego aparatu

Posted on 17/11/2019 7:31am
sigma 10-20
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com
Jednym z najważniejszych części aparatu fotograficznego jest obiektyw. Rozstrzyga on w dużym stopniu o jakości fotografii.


Obiektywy sigma a 35 f1.4 dg hsm charakteryzuje się niezrównaną charakterystyką ekspresji, realizuje wygórowane oczekiwania fotografów o pasjach twórczych i artystycznych.
Read more >>