normy

Jakimi sposobami wyszukać polecanego radcę prawnego we Wrocławiu?

Posted on 07/12/2021 7:41am
prawnik
Author: Michael
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy znamy się na normach prawnych, ale wszyscy musimy pamiętać o tym, że funkcjonując w konkretnym świecie musimy stosować się do przepisów, które obowiązują. Najważniejsze, to próbować nie robić głupstw. Istotne żeby mieć umiar. Wtedy na pewno damy radę nawet bez wielkiej wiedzy w zakresie prawa przeżyć życie w taki sposób, że nie będziemy musieli poszukiwać radcy prawnego. Niestety najczęściej jest tak, że radca prawny Wrocław jest poszukiwany w trybie na wczoraj.
Read more >>

W jakich okolicznościach wykorzystuje się zapisy prawa cywilnego? O jakich kwestiach pamiętać?

Posted on 07/06/2019 7:32am
buty
Author: VIVOBAREFOOT
Source: http://www.flickr.com
Prawo cywilne obejmuje zespół norm prawnych, jakie są odpowiedzialne za regulację stosunków pomiędzy podmiotami prawa prywatnego. To właśnie wyróżnia te normy prawa cywilnego, że regulowane są stosunki pomiędzy autonomicznymi podmiotami, jakie samodzielnie mogą kształtować relacje pomiędzy sobą.
Read more >>

Rzetelna obsługa prawnicza jednostek w Warszawie

Posted on 19/10/2021 7:13am
prawo
Source: flickr.com
Prowadzenie działalności gospodarczej kojarzy się z koniecznością interpretacji i używania przepisów prawnych z rozmaitych zakresów prawa. Świeżo powstałe małe przedsiębiorstwa nieraz starają się rozsupłać zagadnienia sami. Takie postępowanie niestety ma często odwrotny skutek.
Read more >>

Co znaczy skrót ISO i jakie normy ISO zdołamy w dzisiejszych czasach wymienić?

Posted on 18/08/2017 8:41am
certyfikat
Author: Claus Günther
Source: http://www.flickr.com
ISO znaczy Międzynarodową Organizację Normalizacyjną, a jej określenie wywodzi się z angielskiego wyrażenia International Organization for Standardization. Decydującym celem tej organizacji jest zrzeszanie krajowych organizacji normalizacyjnych, warto również wspomnieć, że ISO jest organizacją pozarządową. Pociągającą informacją pewno jest to, że tytuł ISO nie jest skrótem - jest to formalna nazwa, jaka pozostała ochoczo uznana w ciągu konferencji założycielskiej, bo jest ona prosta do wymówienia a także łatwa do zapamiętania.
Read more >>