nieruchomości

Wycenianie nieruchomości, a rzeczoznawca - a więc, co ma zaczynajace do kolejnego w miasteczku Kraków

Posted on 27/01/2019 7:32am
banku
Author: Damian Gadal
Source: http://www.flickr.com
Jakiego typu nieruchomości podlegają wycenianiu oraz na co? Kto to bywa rzeczoznawca oraz jakimi rzeczami się zajmuje? Jakiego typu powstały alternatywy rzeczoznawców? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej wynajdziesz wewnątrz naszego nowego artykułu!


Wycenie nieruchomości podlegają takie rzeczy jak nieruchomości lokalowe, gruntowe, takie co są zabudowane czy budynkowe, w których wyodrębniamy domy, mieszkanka, działki oraz budyneczki.
Read more >>

Prawo inwestycji budowlanych

Posted on 25/04/2018 10:35pm
Prawo
Author: controlarms
Source: www.flickr.com
Planujesz rozpocząć budowę. O czym musisz nie zapominać? To jasne. Po pierwsze, decyzja i nabycie adekwatnego gruntu. Po drugie, opłacenie architekta i zrobienie dokładnych planów inwestycji, dbając o dostęp do prądu, kanalizacji i innych niezbędnych elementów.
Read more >>

Kto trudni się oceną nieruchomości

Posted on 21/06/2018 8:19pm
rzeczoznawcy majątkowi
Author: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to czy jesteśmy osobą fizyczną czy prezesem przedsiębiorstwa, potrzebujemy niekiedy w naszych decyzjach biznesowych wsparcia specjalistów. Nikogo obecnie nie dziwi fakt zlecania poniektórych działań informatykowi bądź księgowemu. Takie mamy czasy, że rozliczne zawody przechodzą proces dużej specjalizacji, tyczy się to także zawodów związanych z finansami czy z prawem.
Read more >>

Jak można zapewnić sobie wiarygodną wycenę mieszkania?

Posted on 18/01/2018 11:13am
grzywna
Author: istockphoto.com
Source: istockphoto.com
Osoby zaintrygowane wyceną nieruchomości nie mogą narzekać na brak optymalnych możliwości. W obecnych czasach bez problemów można zagwarantować sobie profesjonalne wsparcie z opisywanego zakresu, z zastosowaniem usług najlepszych fachowców.
Read more >>

Co możemy załatwić u notariusza i jak dużo będzie to kosztować

Posted on 10/11/2018 7:38am
gej
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Kancelaria notarialna to miejsce, w którym możemy dopełnić wszelkich formalności dotyczących poświadczenia uzyskania pełnych praw do kupionej nieruchomości


W przypadku zakupu nieruchomości, ważną rolę ogrywa odpowiednie zabezpieczenie praw nabywcy.
Read more >>

Jakie wymogi powinno się spełniać, aby zostać rzeczoznawcą majątkowym?

Posted on 21/06/2018 9:12pm
puste mieszkanie
Author: John Coley
Source: http://www.flickr.com
Istnieje kilka fachów, jakie obłożone są określonymi wymaganiami, które trzeba wypełnić, aby mieć możliwość pracować na określonym stanowisku. Jednym z takich zawodów jest rzeczoznawca majątkowy – aby działać w tym zawodzie konieczne jest wyrobienie odpowiednich uprawnień. Jakich dokładnie? O tym dalej.
Read more >>

Mieszkania w samym sercu Małopolski

Posted on 05/12/2017 3:54pm
rzeczoznawca kraków
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chociaż trochę jesteśmy zainteresowani nieruchomościami, to na pewno doskonale wiemy, jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się mieszkania w popularnych miastach, jak na przykład Kraków.
Read more >>

W jakiej sytuacji zwrócić się do dobrego notariusza?

Posted on 21/06/2018 10:36pm
ręka podająca kartkę papieru
Source: flickr.com
Notariusz jest osobą , która sporządza dokumenty na zamówienie i pieczątką urzędową nadaje im moc prawną. Z racji, że notariusz ma powinność dopilnowania zgodności prawnej stworzonego dokumentu oraz powinien on dbać o interesy wszystkich stron których dokument dotyczy, dokumenty sporządzone przez takiego specjalistę mają charakter urzędowy. Dokumenty sporządzane przez notariusza mają na celu zapobieganie sprawom w sądzie, bądź być zabezpieczeniem interesów. Korzystanie z usług notarialnych jest dobrowolne, jednak przy niektórych typach dokumentów, wymagane jest notarialne jej potwierdzenie.
Read more >>

Produkty kredytowe dla seniorów

Posted on 01/05/2019 7:42am
kable
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Produkty kredytowe dla seniorów ciągle nie są w naszej ojczyźnie powszechne, jednak rynek systematycznie wzrasta.


W 2014 r ilość umów podpisanych przez fundusze hipoteczne zrzeszone w Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych sięgnęła pięciuset.
Read more >>

Wyceny nieruchomości – przykład usługi, którą należy się zainteresować w kontekście przyszłości zawodowej

Posted on 16/04/2019 7:32am
dom do wyceny
Author: Fiona MacGinty-O’Neill
Source: http://www.flickr.com
Jak powszechnie wiadomo, mądre decyzje w przypadku wielorakich ludzi przychodzą w najróżniejszym wieku. Bez wątpienia jednak im wcześniej nauczymy się podejmować odpowiednie decyzje, tym większe korzyści z tego będziemy zauważać w przyszłości. Za wzór niech posłuży dbanie o naszą karierę zawodową. Im wcześniej ją zaplanujemy, a także wcześniej zaczniemy się przemieszczać po wybranych szczeblach, tym łatwiej będzie nam zrealizować sukces w przyszłości.
Read more >>

Doświadczona wycena dowolnej nieruchomości - domu, mieszkania lub firmy

Posted on 12/07/2018 12:26am
wycena mieszkania
Author: Future PR
Source: Future PR
Jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupem jakiejś posiadłości, na przykład domu, mieszkania bądź lokalu biurowego, to na pewno interesuje nas jego wartość rynkowa. Wycena nieruchomości zdoła zostać zrobiona przez profesjonalistę i fachowca, który posiada w tej dziedzinie doświadczenie i wyborne uprawnienia. Decydując się na skorzystanie z usług takiego opiniodawcy, niewątpliwie będziemy mogli liczyć na biegłą oraz dokładną wycenę nieruchomości.
Read more >>

Gdy masz pewną nieuregulowaną oraz trudną sprawę związaną z problemami finansowymi, zadłużeniami, niesłusznymi oskarżeniami – powinieneś poznać kilka znaczących informacji o komorniku sądowym

Posted on 23/01/2019 7:20am
komornik
Author: Steve wilson
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zamieszkujesz okolice Wrocławia, powinieneś dowiedzieć się, iż w tym mieście działa spora liczba kancelarii komorniczych. Komornik sądowy, choć popularny ze swojej upartości, stanowczości i negatywnego stosunku do swoich oprawców – posiada pełne ręce pracy i to nie całkiem radosnej.
Read more >>