majątek

Dlaczego wsparcie fachowych podmiotów prawniczych jest nam dzisiaj potrzebne?

Posted on 11/07/2018 6:51pm
prawo
Source: www.morguefile.com
Każdy z nas doskonale wie, że Polska kwalifikowana jest do krajów o bardzo wysokim stopniu biurokratyzacji. W pokaźnej mierze nasza nieznajomość przepisów prawnych może mieć dla nas szczególnie nieprzyjemne konsekwencje. Mając na uwadze taki stan powinniśmy koniecznie zadbać o naszą ochronę prawną, również w ujęciu indywidualnym, jak i instytucjonalnym. Okazuje się bowiem, że w szeregu przypadków mnóstwo przedsiębiorców lub innych osób fizycznych pragnie korzystać na naszej nieznajomości prawa. W następstwie tego powierzenie naszych spraw ekspertom wydaje się być jak w najwyższym stopniu umotywowane.
Read more >>

Z czym wiąże się upadłość konsumencka i kto może ją zgłosić?

Posted on 07/11/2018 7:35am
prawo
Source: flickr.com
Każdemu czasem zdarza się wpaść w kłopoty natury finansowej. Choćbyśmy nie wiem jak dobrze byli zabezpieczeni musimy mieć świadomość tego, iż nie możemy się czuć zupełnie bezpiecznie. Sytuacja potrafi się całkowicie zmienić z dnia na dzień niekoniecznie z winy dłużnika.
Read more >>

Jakim sposobem rzetelnie określić wartość naszej firmy?

Posted on 17/07/2018 7:14am
wycena, prawo, rzeczoznawca
Author: dhub limited
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas niezmiernie doskonale wie, że prowadzenie aktywności ekonomicznej to względnie wymagające zadanie. Jako właściciele naszych przedsiębiorstw w wielu przypadkach stajemy przed nieodzownością wypełnienia sztywnych przepisów ustawowych, jakich niedopełnienie może spowodować wiele kłopotów?
Read more >>