lustrzanka

Salon z obiektywami w Szczecinie

Posted on 13/10/2021 7:43am
obiektywy
Source: pixabay.com
Aparaty fotograficzne stały się istotną częścią wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Sklepy fotograficzne Szczecin oferują kilka odmiennych kategorii obiektywów. Przed zakupieniem aparatu warto zorientować się jak obszerny wybór jest wśród gatunków obiektywów, lamp i pozostałych akcesoriów. Aparaty kompaktowe małych wymiarów są nadzwyczaj pożyteczne, bo jest możliwość stale je mieć pod ręką.
Read more >>

Jaką rolę odgrywają obiektywy w nowoczesnej fotografii amatorskiej i profesjonalnej.

Posted on 28/01/2021 7:53am
obiektyw
Author: Eugene Romanenko
Source: http://www.flickr.com
Aby wykonać dobre zdjęcie trzeba mieć sporo wiedzy i doświadczenie, które niekiedy się zdobywa przez wiele lat. Nie obejdzie się także bez porządnego aparatu, bo nawet najwspanialsze ujęcie wykonane kiepskim aparatem tak spektakularne raczej nie będzie. Z pewnością więc każdy miłośnik dobrych zdjęć zaopatrzyć się powinien w markową lustrzankę cyfrową, do której da się, w zależności od charakteru robionych zdjęć, podpinać odpowiednie typy obiektywów.
Read more >>

Preferowane obiektywy marki Sigma

Posted on 25/04/2019 8:02pm
obiektyw
Author: Tom May
Source: http://www.flickr.com
Lustrzanki to najbardziej zaawansowana klasa urządzeń. Pośród tego typu cyfrówek sklepy fotograficzne oferują zarówno zaawansowane, jak i popularne wzory.
Read more >>

Na co zwrócić uwagę, jeśli naszą pasją jest fotografowanie?

Posted on 03/07/2020 8:28am
obiektyw
Chyba każdy z nas ma jakieś hobby, któremu się oddaje i stanowi to dla niego metodę na odreagowanie stresu, jaki nazbierał się po całym tygodniu pracującym. Niektórzy na ten przykład uwielbiają wyjazdy nad jezioro, ażeby tam w ciszy łowić ryby, inni z kolei lubią aktywnie odpoczywać, toteż każdą wolną godzinę spędzają uprawiając sport, chociażby jeżdżąc na rowerze bądź też uprawiając nordic walking.
Read more >>