firma

Co jest dozwolone, a czego nie można zamieszczać na swojej stronie w internecie? Kilka słów o prawach autorów i licencjach.

Posted on 16/07/2018 7:20am
Prawo autorskie
Author: Report Verlag
Source: http://www.flickr.com
Nierzadko słyszymy o naruszeniu prawa autorskiego przez moderatorów stron firmowych. Z drugiej strony przedstawiane są informacje o tym, że materiały opublikowane w sieci stają się publicznie dostępne już na zawsze. Jaka jest prawda? Wszystko zależy od autora i kraju, z którego została upubliczniona treść.
Read more >>

Certyfikaty ISO: co to takiego i z jakiego powodu są tak naprawdę znaczące?

Posted on 30/04/2018 10:30pm
certyfikat
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Do znaków jakościowych zaliczane są różnego rodzaju certyfikaty. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych i równocześnie najbardziej uniwersalnym certyfikatem jest certyfikat, który został wprowadzony przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną , który nazwano ISO. Certyfikat ISO znany jest we wszystkich państwach świata. między innymi Polskie Centrum Akredytacji.
Read more >>

Które usługi księgowe Zawiercie ma szansę nam zaoferować?

Posted on 04/07/2018 3:23pm
księgowa przy komputerze i z kasą fiskalną
Author: John Davis
Source: http://www.flickr.com
Usługi księgowe Zawiercie przedstawia na dobrym poziomie. Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że nie zawsze jesteśmy w stanie radzić sobie z księgowością zakładu. Albo zupełnie się na tym nie znamy, lub nasza działalność będzie za sporo, żebyśmy bez problemów mieli możliwość to ogarnąć, zwłaszcza jeżeli pragniemy zupełnie poświęcić się kierowaniu nią, tak aby dawała jak najlepsze rezultaty.
Read more >>

Z jakiego powodu warto jest dzisiaj korzystać z usług agencji interaktywnej i które zalety się z tym wiążą?

Posted on 29/08/2018 12:53pm
interfejs smartfonu
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Ogromna większość osób w Polsce posiada dostęp do Internetu oraz intensywnie korzysta z możliwości, które dzisiaj gwarantuje im ta globalna sieć. Właśnie z tego względu, właściciele firm zauważyli możliwość reklamowania proponowanych usług oraz dystrybuowanych produktów właśnie za pośrednictwem Internetu.
Read more >>

Metody na skuteczne działanie firmy

Posted on 29/08/2018 12:56pm
podatki
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwa małe oraz średnie to - jak twierdzą ekonomiści - serce gospodarki. Mogłoby się wydawać iż pojedyncza mała działalność nie ma znaczenia, ale w przypadku gdy jest ich wiele następuje zjawisko ekonomiczne nazywane "korzyścią skali" (tzn. że profity mogą dostarczyć nie istotne pojedynczo przedmioty za to w dużej ilości).
Read more >>

Cloud hosting - zwiększenie dostępu do Sieci z uwzględnieniem wszelkiego rodzaju standardów bezpieczeństwa danych

Posted on 02/02/2018 2:43pm
chmura
Author: Chris Potter
Source: http://www.flickr.com
Firmy działające w oparciu o rozmaitego typu oprogramowania, posiadające rozbudowaną infrastrukturę komputerową, winny przede wszystkim zadbać o to, aby dostarczyć pracownikom szybki, nieograniczony dostęp do internetu. Można by sadzić, że zastosowanie typowych rozwiązań w tym obszarze w zupełności winno wystarczyć, jednak jeśli w firmie w tym samym czasie pracuje więcej stacji, sieć może być w którymś momencie wyraźnie obciążona. Ważne jest, więc aby sięgnąć po takie rozwiązania, które wyeliminują wspomniane problemy.
Read more >>

ABC w temacie zabezpieczenia danych wrażliwych

Posted on 04/11/2018 7:21am
infographic about marketing
Author: Shawn Campbell
Source: http://www.flickr.com
Agencja marketingowa zajmuje się kompleksową obsługą reklamową przedsiębiorstw. Jako jednostka obca, może zagwarantować śmiałe spojrzenie na jego artykuły. Kluczową dziedziną agencji marketingowej są usługi powiązane z komponowaniem wizerunków produktów, usług i firm, również realizacją działalności z owego charakteru.
Read more >>

Wsparcie finansowe z UE dla małych przedsiębiorstw, dzięki któremu mogą one sukcesywnie się rozwijać.

Posted on 21/06/2018 7:17pm
Kredyty i fundusze na działalność gospodarczą
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
Wsparcie finansowe z Unii Europejskiej dla małych firm, dzięki któremu mają szansę one z powodzeniem się rozwijać pozostaje bardzo ważne i dlatego zadowalające jest to, iż ostatnio da się na nie liczyć. To sprawia że da się zarządzać poszczególnymi zadaniami inwestycyjnymi oraz mieć pewność, że całość przebiegać będzie bez trudu.
Read more >>

Ochraniajmy naszą instytucję najlepiej jak umiemy

Posted on 08/09/2018 7:23am
prawnik w kancelarii
Author: nexa.center
Source: http://www.flickr.com
Znaki towarowe to dziś powszechna sprawa w dowolnej, nawet małej instytucji. Każdy bowiem pragnie się wyróżnić oraz być rozpoznawalny. Na dowolną początkującą firmę czyha wszakże wiele zagrożeń, począwszy od tego, jak chronić własny znak towarowy, skończywszy na ochronie prawniczej IT.


Jeśli tworzymy własną firmę oraz posiadamy dla niej logo a także nazwę, musimy je opatentować, by nikt nam ich nie skradł.
Read more >>

Przetargi publiczne sposobem na atrakcyjne zlecenia dla firmy

Posted on 04/09/2018 7:20am
biznesmeni
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Każde miasto, a zasadniczo bez mała wszystkie ośrodki miejskie muszą prowadzić rekonstrukcję, adaptację czy budowy nowych dróg, budynków, kamienic czy na przykład rekonstrukcję sektorów zielonych mieszczących się na terenie tego miasta. Wszystkie tego typu prace, w każdym mieście, na przykład w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy też w Krakowie, muszą być sporządzane na prawie tak zwanych zamówień publicznych.
Read more >>

Jak skutecznie odzyskać długi?

Posted on 11/07/2018 5:11pm
prawo
Author: controlarms
Source: www.flickr.com
Czasem w naszej firmie mają miejsce chwile w których musimy skorzystać z pomocy prawnej. Okazuje się, że prawo uchodzi za niebywale trudną zagadkę, z którą trudno sobie poradzić.
Read more >>

Obsługa prawna we Wrocławiu, kancelaria prawna Wrocław - gdzie szukać?

Posted on 31/08/2018 7:26am
prawo
Jeszcze do zupełnie niedawna zawód prawnika wydawał nam się bardzo nieprzystępny. A teraz dzięki serialom zdaje nam się, że jednym z największych kłopotów prawników jest ich skomplikowane życie prywatne. Na szczęście posiadamy przynajmniej tyle rozumu w głowie, by po pierwsze nie brać śmiertelnie poważnie tego, co mogliśmy zobaczyć w odbiorniku telewizyjnym i po drugie musimy zdawać sobie sprawę z tego, że każdy człowiek bez względu na zawód, jaki wykonuje posiada jakieś życie prywatne. Jednak nie może ono tak naprawdę wpływać na pracę konkretnej osoby.
Read more >>

Czemu należy jest dziś wiedzieć nieco o kampaniach Adwords

Posted on 02/02/2018 10:17am
komputer
Author: Lindy Buckley
Source: http://www.flickr.com
Podejmowanie ogromu mniej lub bardziej ważkich decyzji co do przyjęcia skutecznej strategii marketingowej nastręcza każdej osobie zwykle jniektórych trudności. Na rynku istnieje dziś kilka różnych kanałów, dzięki nim da się dotrzeć do danej grupy docelowej. Aby jak najtrafniej dokonać wyboru wśród nich, najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią, poznać rozmaite zalety oraz wady poszczególnych rozwiązań.
Read more >>

Szyldy i logo w trójwymiarze

Posted on 16/10/2018 7:18am
Projekt 3D
Author: Damir Kovacec
Source: http://www.flickr.com
Gwarancją sukcesu nie jest aktualnie tylko inwestowanie w unowocześnienia produktowe i wśród usług. Powinno się nieustannie sięgać po nowości także w przypadku reklamowania. Niesamowicie istotna jest nieustanna obecność w sieci, gdzie klienci mogą tworzyć duży ruch i wzbudzać zaciekawienie też wśród innych.
Read more >>

Jeżeli masz pewien problem i nie masz pojęcia, jak go rozwikłać – dowiedz ię, kto może stać się pomocny

Posted on 08/09/2018 7:22am
prawo
W dzisiejszych czasach świat pędzi przed siebie i często człowiek w tym wszystkim może się zagubić. Zdarza się, iż nie nadąża. Bywa, iż nie nie jest w stanie zrozumieć. Zdarza się, iż popełnia błąd. A z drugiej strony istnieją ludzie, którzy to wykorzystują. Zdarza się także i tak, że mnogość instytucji i różnorodność dokumentacji, sprawiają, iż nie tylko pojedyncze jednostki, ale i całe firmy mogą mieć kłopoty.
Read more >>

Jak znaleźć najlepszą firmę świadczącą usługi windykacyjne i kiedy może pomóc prawnik?

Posted on 01/08/2018 1:52pm
prawnik
Author: Michael
Source: http://www.flickr.com
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu w Rzeszowie cieszy się coraz większym uznaniem właścicieli kancelarii prawnych i ekspertów – co roku pnie się o kilka szczebli wyżej w rankingach uniwersytetów. Absolwenci uniwersytetu bez żalu osiedlają się na Podkarpaciu, otwierają tu firmowane swoim nazwiskiem kancelarie i zaczynają pracować na własny rachunek.
Read more >>
1 2 3