dzieci

Zadbaj o zabezpieczenie finansowe swoich dzieci i zatrudnij dobrego adwokata, który zdobedzie dla nich właściwie duże alimenty

Posted on 21/12/2018 7:31am
prawnik
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Rozbicie małżeństwa i rodziny jest ciężkim doznaniem dla każdego jej członka. Jest to szczególnie ciężkie, gdy małżonkowie mają dzieci i musi się zdecydować, kto będzie się nimi opiekował. W niektórych przypadkach rodzice nie potrafią się dogadać w sprawie wychowywania i utrzymywania maluchów i jedna ze stron jest zmuszona wnieść postępowanie o alimenty.
Read more >>

Gry edukacyjne oraz inne opcje zabawek

Posted on 29/08/2018 1:32pm
Miś
Author: Carly Lesser & Art Drauglis
Source: http://www.flickr.com
Producenci spełniają kryteria wyboru konsumentów w zakresie zabawek, które są najchętniej wybierane dla dzieci. Do sukcesu firm przyczyniają się również często organizowane akcje reklamowe i prospołeczne.
Read more >>

Co koniecznie musicie zrobić zanim zadzwonicie do serwisu agd

Posted on 28/07/2017 12:07pm
jak rozkręcić ekspres
Author: morethanfunctional
Source: http://www.flickr.com
Za kilka dni święta, a wasza pralka, kino domowe czy inny sprzęt agd odmawiają posłuszeństwa? Jesteście zrozpaczeni, bo jak w tak krótkim czasie znajdziecie serwisanta? Z pewnością wielu z was padło ofiarą przebiegłego sprzętu, który popsuł się jak zwykle w najgorszym momencie.
Read more >>

Jak można przygotować się do rozwodu?

Posted on 09/01/2019 7:21am
obrażeni ludzie
Author: Cordell and Cordell
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że założenie osobistej rodziny to w pewnej mierze naturalna kolej rzeczy, jaka wynika z gdzieś utrwalonych w głębi naszych oczekiwań. Nawiązanie małżeństwa jest również jedną z dróg ustanawiających wiarygodne potwierdzenie naszych oczekiwań co do szczęśliwej przyszłości.
Read more >>