działalność gospodarcza

W jaki banku założyć rachunek na start dla firmy?

Posted on 24/05/2019 7:29am
Pieniądze
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba, jaka decyduje się na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej, powinna założyć mbiznes konto start, dzięki któremu może w nieskomplikowany sposób administrować swoim budżetem. Bogata oferta usług finansowych i niemały wybór instytucji bankowych sprawia, iż podjęcie decyzji wcale nie jest najłatwiejsze. Czym w związku z powyższym kierować się, jeżeli i ty chciałbyś założyć takie konto?
Read more >>

Potrzebujemy wizytówek, czyli u kogo warto wydrukować materiały reklamowe?

Posted on 31/01/2019 8:33am
wizytówka
Author: Geoffrey Franklin
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niezmiernie ważny jest odpowiedni wizerunek. Każda firma musi o niego dbać. Zresztą każdy człowiek też powinien. Ale są ludzie, którzy muszą zadbać o swój wizerunek z większą uwagę. Niektórzy muszą posiadać swoje wizytówki, bo tylko przez nie mogą normalnie prowadzić swoje firmyalbo jednoosobowe działalności gospodarcze. To ważne, by wizytówki były odpowiednie do branży, w której się obracamy. Nie może być tak, że po prostu posiadamy byle jakie wizytówki.
Read more >>

Konsekwencje pojawiające się w wyniku łamania prawa autorskiego bądź patentowego. Co tak właściwie podlega ochronie intelektualnej?

Posted on 18/02/2019 7:33am
internet
Author: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com
W tak dynamicznie rozwijającym się świecie tak naprawdę każdego tygodnia jesteśmy świadkami pojawienia się kompletnie nowego zjawiska lub wynalazku, jaki w pewnym stopniu zmienia nasze codzienne życie. Należyci ludzie, w głównej mierze wynalazcy, konstruktorzy lub projektanci bezustannie myślą nad sposobnością utworzenia czegoś nowego, co na stałe odmieni życie ludzi.
Read more >>

Biuro rachunkowo - w czym nam pomoże?

Posted on 07/12/2018 7:24am
księgowość katowice
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Każdy przedsiębiorca musi prowadzić dokumentację księgową, bez względu na to czy jest to jednoosobowa działalność, średnia czy duża firma. Nierzadko jednak brakuje czasu, aby samodzielnie się tym zająć, abo zwyczajnie nie mamy na ten temat wystarczającej wiedzy. Wtedy opłaca się wziąć znaleźć biuro rachunkowe.
Read more >>