działalność gospodarcza

Potrzebujemy wizytówek, czyli u kogo warto wydrukować materiały reklamowe?

Posted on 10/01/2019 7:43am
wizytówka
Author: Geoffrey Franklin
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach niezmiernie ważny jest odpowiedni wizerunek. Każda z firm musi o niego zadbać. Zresztą każdy z nas też powinien. Jednak są ludzie, którzy muszą zadbać o swój wizerunek z większą uwagę. Niektórzy powinni mieć swoje wizytówki, bo dzięki nim są w stanie w odpowiedni sposób prowadzić swoje firmyalbo jednoosobowe działalności gospodarcze. To istotne, żeby wizytówki odpowiadały dziedzinie, w której się obracamy. Nie powinno być tak, że po prostu posiadamy jakiekolwiek wizytówki.
Read more >>

Konsekwencje pojawiające się w wyniku łamania prawa autorskiego bądź patentowego. Co tak właściwie podlega ochronie intelektualnej?

Posted on 21/06/2018 7:17pm
internet
Author: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com
W tak prężnie rozwijającym się świecie właściwie w każdym tygodniu jesteśmy świadkami pojawienia się zupełnie nowego zjawiska czy wynalazku, jaki w jakimś stopniu odmienia nasze zwyczajne życie. Należyci ludzie, w pierwszym rzędzie wynalazcy, konstruktorzy lub projektanci nieustannie zastanawiają się nad sposobnością utworzenia czegoś nowego, co na zawsze zmieni życie ludzkości.
Read more >>

Biuro rachunkowo - w czym nam pomoże?

Posted on 07/12/2018 7:24am
księgowość katowice
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Każdy przedsiębiorca musi prowadzić dokumentację księgową, bez względu na to czy jest to jednoosobowa działalność, średnia czy duża firma. Nierzadko jednak brakuje czasu, aby samodzielnie się tym zająć, abo zwyczajnie nie mamy na ten temat wystarczającej wiedzy. Wtedy opłaca się wziąć znaleźć biuro rachunkowe.
Read more >>