działalność gospodarcza

W jaki banku założyć rachunek na start dla firmy?

Posted on 30/11/2021 7:45am
Pieniądze
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Każda osoba, jaka decyduje się na rozpoczęcie swojej działalności gospodarczej, powinna założyć mbiznes konto start, dzięki któremu będzie mogła w łatwy sposób zarządzać swoim budżetem. Bogata oferta usług finansowych oraz niemały wybór instytucji bankowych powoduje, że podjęcie decyzji wcale nie jest najprostsze. Czym w związku z powyższym kierować się, jeśli i ty chciałbyś założyć taki rachunek?
Read more >>

Potrzebujemy wizytówek, czyli u kogo warto wydrukować materiały reklamowe?

Posted on 14/01/2022 10:33am
wizytówka
Author: Geoffrey Franklin
Source: http://www.flickr.com
Dziś niezmiernie istotny jest odpowiedni wizerunek. Każda firma powinna o niego dbać. Zresztą każdy z nas też powinien. Jednak są osoby, które powinni zadbać o swój wizerunek z większą atencją. Niektórzy muszą posiadać własne wizytówki, bo dzięki nim mogą w odpowiedni sposób prowadzić swoje firmy, lub jednoosobowe działalności gospodarcze. To istotne, by wizytówki odpowiadały dziedzinie, w której działamy. Nie powinno być tak, że po prostu posiadamy jakiekolwiek wizytówki.
Read more >>

Konsekwencje pojawiające się w wyniku łamania prawa autorskiego bądź patentowego. Co tak właściwie podlega ochronie intelektualnej?

Posted on 18/02/2019 7:33am
internet
Author: Patrick Bombaert
Source: http://www.flickr.com
W tak dynamicznie rozwijającym się świecie tak naprawdę każdego tygodnia jesteśmy świadkami pojawienia się kompletnie nowego zjawiska lub wynalazku, jaki w pewnym stopniu zmienia nasze codzienne życie. Należyci ludzie, w głównej mierze wynalazcy, konstruktorzy lub projektanci bezustannie myślą nad sposobnością utworzenia czegoś nowego, co na stałe odmieni życie ludzi.
Read more >>

Biuro rachunkowo - w czym nam pomoże?

Posted on 16/05/2020 7:49am
księgowość katowice
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany sporządzać dokumentację księgową, niezależnie od tego czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, średnia czy duża firma. Niekiedy jednak brakuje czasu, aby samodzielnie się tym zająć, abo po prostu nie mamy w tej kwestii wystarczającej wiedzy. Wówczas opłaca się wziąć znaleźć biuro rachunkowe.
Read more >>