aparaty

Bogata propozycja handlowa od marki Olympus

Posted on 09/05/2020 8:13am
aparat fotograficzny
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Bardzo popularnym producentem, jeżeli chodzi o aparaty fotograficzne jest Olympus. Ta marka ceniona na całym świecie wyróżnia się idealnymi, nowatorskimi propozycjami, kiedy chodzi o przedłożone towary. Wszechstronna oferta od firmy Olympus przedstawia się naprawdę ciekawie. Od paru lat Olympus jest pionierem i każde kolejne modele aparatów potwierdzają profesjonalizm tego wytwórcy.
Read more >>

Dlaczego obiektywy marki Sigma stały się tak popularne wśród amatorskich i profesjonalnych fotografów.

Posted on 08/02/2020 8:15am
Obiektyw fotograficzny
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy producent profesjonalnych aparatów posiada w ofercie szereg obiektywów o różnym przeznaczeniu. Na rynku obiektywy oferują również niezależni wytwórcy, często proponujący sprzęt znacznie gorszej jakości. Jednak od kilku lat znacząco zaczęła się wyróżniać wśród nich firma Sigma.
Read more >>

Dzisiejsze nowinki techniczne wspierające działanie peceta typu karty graficzne mają wszechstronne zastosowanie

Posted on 31/05/2019 10:35pm
Kamerka internetowa
Author: AxisCommunications
Source: http://www.flickr.com
Kamerki internetowe, w przeciwieństwie do tego, co sugeruje nazwa, nie są przedmiotami przeznaczonymi docelowo związanymi do funkcjonowania za pomocą łączy internetowych. Mogą być przydatne również użytkownikom, nie posiadającym dostępu do sieci. Za pomocą kamery laptop ma możliwość zapisywania obrazu.
Read more >>

Zdjęcia z powietrza - jak wybrać odpowiednią firmę?

Posted on 19/05/2019 9:22am
Widok z lotu ptaka
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Filmowanie z powietrza albo wykonywanie fotografii z góry jest dzisiaj coraz bardziej powszechną usługą w ofercie firm fotograficznych. Z jakiej racji? Patrzenie na świat z innej perspektywy gwarantuje nadzwyczajne efekty. W takich obrazach można się naprawdę zakochać. A znakomity obraz to tylko jeden z wielu atutów. Ale w jaki sposób znaleźć firmę, która potrafi czynić takie cuda?
Read more >>

Na co zwrócić uwagę, jeśli naszą pasją jest fotografowanie?

Posted on 03/07/2020 8:28am
obiektyw
Chyba każdy z nas ma jakieś hobby, któremu się oddaje i stanowi to dla niego metodę na odreagowanie stresu, jaki nazbierał się po całym tygodniu pracującym. Niektórzy na ten przykład uwielbiają wyjazdy nad jezioro, ażeby tam w ciszy łowić ryby, inni z kolei lubią aktywnie odpoczywać, toteż każdą wolną godzinę spędzają uprawiając sport, chociażby jeżdżąc na rowerze bądź też uprawiając nordic walking.
Read more >>

Najświeższe nowinki w branży fotograficznej to na pewno ciekawa fotografia obrotowa oraz unikatowe zdjęcia 3D

Posted on 03/10/2019 8:08am
aparat
Author: Tirso Lecointere
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach zdecydowana większość ludzi ma swój prywatny aparat fotograficzny. W dużej mierze są to popularne cyfrówki, gdzie prócz zrobienia zdjęć możemy nagrać niedługi film. Praktycznie nie robi się już aparatów analogowych, do których trzeba było kupować klisze, na jakich zazwyczaj mieściło się kilkanaście fotek.
Read more >>