aparaty

Bogata propozycja handlowa od marki Olympus

Posted on 20/10/2019 1:31pm
aparat fotograficzny
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Wiodącym producentem, jeśli chodzi o aparaty fotograficzne jest Olympus. Ta firma znana we wszystkich krajach odznacza się doskonałymi, innowacyjnymi propozycjami, kiedy chodzi o przedłożone produkty. Wszechstronna propozycja handlowa od firmy Olympus przedstawia się rzeczywiście ciekawie. Od kilku lat Olympus pozostaje liderem i każde kolejne modele aparatów potwierdzają profesjonalizm tego producenta.
Read more >>

Dlaczego obiektywy marki Sigma stały się tak popularne wśród amatorskich i profesjonalnych fotografów.

Posted on 09/10/2019 7:38am
Obiektyw fotograficzny
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Każdy producent profesjonalnych aparatów ma w swojej ofercie grupę obiektywów o różnych zastosowaniach. Na rynku swoje produkty sprzedają również niezależni wytwórcy, z reguły proponujący sprzęt znacznie gorszej jakości. Lecz od kilku lat zdecydowanie zaczęła się wyróżniać wśród nich firma Sigma.
Read more >>

Dzisiejsze nowinki techniczne wspierające działanie peceta typu karty graficzne mają wszechstronne zastosowanie

Posted on 31/05/2019 10:35pm
Kamerka internetowa
Author: AxisCommunications
Source: http://www.flickr.com
Kamerki internetowe, w przeciwieństwie do tego, co sugeruje nazwa, nie są przedmiotami przeznaczonymi docelowo związanymi do funkcjonowania za pomocą łączy internetowych. Mogą być przydatne również użytkownikom, nie posiadającym dostępu do sieci. Za pomocą kamery laptop ma możliwość zapisywania obrazu.
Read more >>

Zdjęcia z powietrza - jak wybrać odpowiednią firmę?

Posted on 19/05/2019 9:22am
Widok z lotu ptaka
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Filmowanie z powietrza albo wykonywanie fotografii z góry jest dzisiaj coraz bardziej powszechną usługą w ofercie firm fotograficznych. Z jakiej racji? Patrzenie na świat z innej perspektywy gwarantuje nadzwyczajne efekty. W takich obrazach można się naprawdę zakochać. A znakomity obraz to tylko jeden z wielu atutów. Ale w jaki sposób znaleźć firmę, która potrafi czynić takie cuda?
Read more >>

Na co zwrócić uwagę, jeśli naszą pasją jest fotografowanie?

Posted on 02/04/2019 12:54pm
obiektyw
Niemal każdy z nas ma jakieś hobby, któremu się oddaje i stanowi to dla niego metodę na zmniejszenie stresu, jaki nazbierał się po długim tygodniu pracującym. Jedni na ten przykład uwielbiają wyjazdy nad jezioro, ażeby tam w spokoju wędkować, inni natomiast wolą aktywnie odpoczywać, toteż każdą wolną chwilę spędzają uprawiając sport, choćby jeżdżąc na rowerze bądź też uprawiając nordic walking.
Read more >>

Najświeższe nowinki w branży fotograficznej to na pewno ciekawa fotografia obrotowa oraz unikatowe zdjęcia 3D

Posted on 03/10/2019 8:08am
aparat
Author: Tirso Lecointere
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach zdecydowana większość ludzi ma swój prywatny aparat fotograficzny. W dużej mierze są to popularne cyfrówki, gdzie prócz zrobienia zdjęć możemy nagrać niedługi film. Praktycznie nie robi się już aparatów analogowych, do których trzeba było kupować klisze, na jakich zazwyczaj mieściło się kilkanaście fotek.
Read more >>