Android

Innowacyjne smartphony. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Posted on 06/08/2018 7:16am
samsung galaxy
Author: pestoverde
Source: http://www.flickr.com
Rynek produktów mobilnych a w szczególności komórek, a więc tzw. smartphonów rozrósł się w ostatnim czasie do bardzo dużych rozmiarów. Ilość dostępnych propozycji, typów smartphonów jest naprawdę duża. Jest to na rękę na pewno na rękę dla większości użytkowników, którzy mogą dobrać właściwy telefon do swoich potrzeb.
Read more >>

Atrakcyjne aparaty telefoniczne - zobacz najciekawsze oferty

Posted on 26/08/2017 10:08am
smartfon
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie trudno sobie wyobrazić życie bez telefonów komórkowych. Dawno już przeminęły czasy, kiedy tani telefon zawsze okazywał się pospolity. Od dłuższego czasu za niewielkie pieniądze jest możliwość odnaleźć rzeczywiście cenny smartfon.
Oryginalny Kruger&Matz LIVE LIVE 2 umiejętnie łączy w sobie rozsądne parametry z porządną ceną.
Read more >>

Kolejny topowy model od Samsunga czyli jakimi nowinkami ten właśnie producent chce zaskoczyć swoich klientów modelem S7.

Posted on 04/01/2019 7:29am
smartfon
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Samsung już dawno przyzwyczaił klientów, że telefony z serii S stają się hitami rynkowymi. Bardzo dobre parametry i jakość wykonania, mocne podzespoły i naprawdę duża wydajność powodują, że każda kolejna odsłona cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Starsze modele Samsunga dalej są chętnie kupowane, zwłaszcza że proponują możliwości przekraczające często to, co może obecnie dać konkurencja.
Read more >>