Akcesoria do sprzętu elektronicznego

Posted on 16/10/2020 8:41am

Duży wybór urządzeń elektronicznych w ostatnim czasie spowodował, że duża część z nas ma telefon komórkowy, laptop czy tablet. Mobilność tych urządzeń i powszechny dostęp do sieci internetowej z kolei sprawiają, że elektroniczny sprzęt często podróżuje wraz z jego użytkownikami.

IdeaPad U260
Author: Agencja 21
Source: Agencja 21
Jest przez to narażony na uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku upadków albo uderzeń, wiele tabletów i smartfonów uległo rozbiciu przez nieostrożne użytkowanie. Dlatego też chcąc jeździć ze swoim sprzętem warto zaopatrzyć się w porządną torbę dedykowaną do odpowiedniego urządzenia. Pożądane jest, żeby taka torba była wykonana z porządnego, solidnego materiału, posiadała wygodną rączkę i pasek do noszenia i miała w środku dodatkową amortyzację która będzie chronić elektronikę.Dobrej jakości a przy tym niezbyt drogimi akcesoriami tego typu są wyroby firmy Tucano, dedykowane dla sprzętów różnej wielkości. Tucano 11,6" szary (BNW-10G) to pokrowiec dedykowany dla netbooków i dużych tabletów. Stonowany ciemno szary kolor nadaje się w zasadzie dla wszystkich klientów, a wodoodporny zamek i dodatkowa kieszeń boczna znacznie zwiększają wygodę tej torby.

Z kolei Tucano BNW10-F (BNW10-F) doskonale będzie się nadawał dla urządzeń o przekątnej 10', czyli dużych tabletów i małych laptopów.

Namawiamy Cię do zajrzenia do kolejnego postu na zbliżony temat - w nim znajdziesz ważne treści. Zatem idź do serwisu studia informatyczne wroclaw i ciesz się do woli.

Torba ta wyróżnia się interesującą, odważną kolorystyką, do wyboru są modele w kolorze fioletu, niebieskim, czerwonym i szarym. Następny model tej firmy, czyli Tucano torba Netbook Wallet jasnoszara przeznaczony jest dla laptopów i innych urządzeń do 12 cali. Posiada on dodatkową tylną kieszeń oraz wygodny w noszeniu, obrotowy pasek. Wykonany jest z dobrej jakości poliestru, i analogicznie jak wcześniej opisywane egzemplarze występuje również w kilku innych wersjach kolorystycznych. Dla pełnej ochrony przewożonych urządzeń należy się zastanowić nad torbą ze zwiększoną wewnętrzną ochronną pianką. Może to być przykładowo w kolorze ciemnej czerwieni, zaprojektowany dla urządzeń o przekątnej ekranu do 10 cali.

Tags: kolory, tablety, Elektronika, torby, Urządzenia